Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen bunko a kollégáim?

Miért ilyen bunko a kollégáim?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy melóhelyen, és mindenkivel próbáltam nyílni, beszéltem hozzájuk meg minden, de úgy nem éreztem a kölcsönös hatást.

Az egyik csak aranyos velem, megkérdezi hogy mi újság volt a gyerekkel meg stb...

A másik több meg olyan negítívan áll hozzám, az egyik kijelentette hogy nekem aztán nem segít, ezt így megmondta.

Én meg erre én tök lazán jó akkor nem segítesz.

Másik kollégám meg kérdezi hogy ilyen stílusú .én meg erre: az ő szegénységi bízonyítványa lesz nem az enyém, de én biztos nem fogok neki segíteni ennyi.

erre a kollégám: olyan meglepődőtt képet vágott-

Jah és közben megy a kibeszélés 1000-rel, nagyon durva kibeszélések.

Soha nem értettem munkahelyen hogy mire ezek a kibeszélések, miért jo az hogy a másikunknak kersztbe teszünk kiturjuk, miért nem telhet ugy nap hogy mindenki családis hangulatú, nem rosszindulatu.

Miért nem fogadják be az ujat?

Ha jobban befogadnának jobban menne az idő, jobban tudnék kibontakozni, de igy hogy szépen kérdezek valamit az egyiktől ő meg fölényesen bunkon válaszol jah meg tő mondatokban háttt......


2018. ápr. 24. 19:37
 1/3 anonim válasza:

Gondolom gyári munkáról lehet szó, ott szoktak ilyenek lenni az emberek. Ha igen, ne lepődj meg.


Hidd el, hogy nem te vagy a rossz, egyszerűen ez egy ilyen hely, ilyen maga az atmoszférája.

2018. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
# 1: Én pont gyárban, üzemben nem találkoztam ilyen tahókkal. Minnél kivikszoltabb egy hely, minnél több iskolája van valakinek annál nagyobb tahó prszt.
2018. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* mellesleg sumák, sunyik is, lesből támadnak.
2018. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!