Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül le lehet élni egy életet?

Egyedül le lehet élni egy életet?

Figyelt kérdés

Sajnos rám szerintem ez fog várni. Sosem voltak barátaim, nem tudok ismerkedni, meg valamiért utálnak engem, de nem tudom hogy miért. És barátnőm sem volt 21 éves létemre, és nem azért mert nem szeretnék, hanem azért mert nem tudok ismerkedni, meg nem járok olyan helyekre ahol lehet. Meg szerintem barátok nélkül lehetetlen.

Csak a családtagjaimmal beszélek, idegenekkel nem(csak a munkatársakkal). A munkatársaimmal mindig csak a munkáról tudok beszélni, másról nem nagyon, mert magamról nem nagyon van mit, meg mindig azt érzem, hogy nem tudok mit mondani egy idő után.


Az a legrosszabb, hogy pedig szeretnék feleséget, meg családot, de úgy érzem hogy ez lehetetlen dolog. Egyedül pedig nagyon unalmas élni.

Szerintetek van olyan hogy valaki családot szeretne, és nem lesz mert ilyen szerencsétlen mint én.

Amúgy nem csak a személyiségemmel van gond, hanem a kinézetemmel is, mert mindenki fiatalabbnak néz, és sokan mondják azt, hogy túl szolid, és csöndes vagyok. És ez az ismerkedésben nagyon hátrány ennyi negatív dolog miatt.


Szerintetek is az egyedüllét vár rám?:(


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

Köszönöm!:)

21f


2018. máj. 11. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Le lehet, csak sokan ezt negatív dologként élik meg és boldogtalanok lesznek.

Általában az emberek vágynak valakire aki mellettük van jóban rosszban..

Én viszont egész jól meg vagyok egyedül, pedig lenne lehetőségem (mint mindenkinek) hogy párt találjak. Igyekszem úgy élni hogy az kielégítő legyen számomra. Gyereket nem szeretnék, de majd később úgyis meggondolom magam. Még ráérek..23f

és nem vár rád egyedüllét ha teszel ellene. én is fiatalnak nézek ki, ha piát veszek vagy cigit akkor is elkérik a személyimet 23, nemsokára 24 évesen.

2018. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy túl lehet élni. Elvégre nem halsz meg tőle. Hogy jól érzed-e magad így, az más kérdés.


Nem lehetetlen, amire vágysz. Az sem, hogy szolid és csendes vagy, bár gondolom, ezt nem egészen így fogalmazták meg neked. Az lehet a baj, hogy olyan emberek társaságát, olyan lányokat keresel, akik extrovertáltak, bulizósak, ugyanakkor lelkileg sekélyesek. Rossz helyen keresel. Változtass azokon a közösségeken, ahová jársz - mert még a legbefordultabb hikikomorinak is vannak közösségei, ha más nem, pl. az iskola vagy a munkahely - és ott majd jönni fog ez-az. Nyilván több eséllyel találsz nőket olyan területen, ami vonzza őket, tehát pl. a videojátékos vagy anime kultúra jellemzően nem párkereső terep.


Vagy egyszerűen tedd fel az OKCupidot a telefonodra, és nézz vele körül. Ott lesz egy csomó csaj, aki ismerkedni akar. Jó eséllyel lesz közöttük olyan, aki introvertált, csendes pasit keres, mert mondjuk ő maga is az.

2018. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-eshez javítás: úgy értem, ő is introvertált, nem úgy, hogy egyben pasi is. :D
2018. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, lehet, de te szeretnél feleséget, meg családot, és hiába érzed, hogy ez lehetetlen dolog, egyszercsak hopp! elér a szerelem. Ilyen ez, nagyobb nálunk - ahogy a kifejezés is mutatja: "beborít " vagy "beleestem"... Majd hívjál meg bennünket is a lakodalomba.
2018. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj fel társkereső oldalakra, plusz járj el mindenfelé, akár szólíts is meg lányokat, nem baj, ha visszautasítanak, azzal is gyakorolod az ismerkedést. Az ismerősöknek, rokonoknak is szólj, hogy ha van hozzád illő lány a látóterükben, mutassák be. Biztos, hogy van introvertált lány, mért ne lenne.
2018. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt a net és a végtelen lehetőség. Ismerkedj a neten ha máshol nem megy.
2018. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Jó lenne ha lenne valahogy barátnőm, de most én úgy érzem hogy lehetetlen, nem tudom elképzelni ezt hogy legyen valakim.

2018. máj. 11. 18:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne mondj le róla, neked kell az ügy érdekében tenned, ezt nem vállalhatja át tőled. De megéri a kezdeti csetlés-botlás is, mert társra találsz.
2018. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Soha ne mondj le róla!!! :) amikor majd a legkevésbé számítasz rá, lehet akkor törtènik

Kezdj el eljárni valamerre, így több élményed, mondandód lesz :)


Viszont mama testvére 92éves.... sosem volt férjnél, gyermeke sem lett.

Akart eleinte, majd azt mondta, hogy egy idő után nem kereste a lehetőséget.. Ma már azt mondja,bánta, hogy nem keresett, nem ismerkedett, de ettől függetlenül boldognak tartotta/tarja magát


Mindenki máshogy éli meg

2018. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te egy rendes srác vagy, így eme pár sorod alapján. Úgyhogy ne aggódj, majd összejön neked! :) Ellenben velem, én becumiztam, nekem egyedül kell majd lennem és az a véleményem, hogy le lehet élni egyedül egy életet, de nem tudom, hogy megéri-e szenvedni. Én személy szerint szerintem nem fogom bírni és öngyilkos leszek, de vannak olyanok is, mint például az első, aki nagyon jól viseli a magányt. Szóval te ne agyalj öngyilkosságon, nem azért mondtam, csak magamat mondtam ott. Ez az én véleményem csak, amit ugye nyilván magamból kiindulva alkottam. Én elég gyenge vagyok ilyen téren, aki erősebb, az úgy csinálja, mint az első válaszoló, hogy elvan magában. Irigylem az olyan embereket, de az olyanokat is, mint amilyen te vagy, kérdező, hisz neked LEHET egyáltalán. Az is már egy hatalmas lépés hozzám képest. Szóval szerintem ne aggódj, össze fog neked jönni és kitartást és merj lépni emberekhez! Hajrá!
2018. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!