Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek szétveszít a dű...

Mit tegyek szétveszít a dű hogy nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Legszívesebben le ugranék egy szakadékról 22 éves vagyok mindig roszkor vagyok rossz helyen. 7 éves korom ota nevelőszülőknel azota 3.nál és nem igazán vannak barátaim akiket annak tartanek csak magukkal foglalkoznak. Legszívesebben megölném magam. Magányos maradtam és most itt állok 22 evesen az élet előtt. Sokat szenvedtem a kz.iskolába is mindig kifogtak ok nélkül emiatt se csodalkozom nincsennek barátaim előző helyről meg elfeledtek már annyira nyomott hagytak bennem a dolgok, hogy már nem birom mit tegyek hogy felfigyeljenek rám regen probáltam keresni, de nem érdeklek senkinek

2018. máj. 13. 23:10
 1/8 anonim válasza:
Fontos lenne, hogy találj valami hobbit (nem videó játékokról beszélek), hanem valami olyanról ami az életben is előre visz. Számos olyan klub van ahol csak azért befogadnak mert egy érdeklődési körötök van. Ez most csak egy példa, de pl sokan szeretnek csoportban futni-edzeni. Az a helyzet, hogy minél inkább magadba fordulsz, annál jobban elkényelmesedsz. Sokkal nehezebb próbálkozni, mint elfogadni azt, hogy már nem érdemes. Magyarul szakadj ki a komfortzónádból és erőltesd meg magad egy kicsit. Keress olyan eseményeket, edzést vagy kézműves dolgot, zene, tánc, kártyázás, nekem mindegy, ami összehoz emberekkel. Egy olyan tippem van még, bár ez szarul hangzik, de sajnos igaz (tegyél úgy, mintha minden szuper lenne). A szomorú ember taszít mindenkit. Te is boldog, életteli embereket szernél az életedbe.
2018. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás!

Előszöris magadnak felelj meg ne másnak! Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy és legyél önző egy kicsit. Úgy irányítsd az életed, hogy az neked a legjobb legyen.

Bár én nem vagyok olyan helyzetben mint te de nekem sincsenek igaz barátaim. Egyse. De sokat gondolkoztam ezen amikor nagyon magányos voltam és arra jutottam, hogy kell nekem egyáltalán? Vagy van e egyáltalán olyan hogy igaz barat? Haverok vannak de egyiket se mondanám barátnak. Csak haverok akikkel időközönként beszélgetek egy kicsit.

Szoval amit mondani akarok az az hogy előszőr magaddal foglalkozz, keress egy hobbit. Ha lesz hobbid, bármi (tánc, sport, zene) akkor találkozol olyan emberekkel akiknek azonos az érdeklődésük és ezáltal akar barátok is lehettek :) de ehhez a legfontosabb hogy te is magaddal foglalkozz és ne másokkal mert akkor csak kihasználnak sajnos.. (saját tapasztalat) sok sikert!


L

2018. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is, ahogy írtad az élet előtt állsz. Ne add most fel, még előtted az egész.

Úgy érzem a zaklatott írásmódból hogy nem derül ki minden probléma. Miért kerültél pl nevelőszülőkhöz?

Vannak olyan életszakaszok az életben, amikor az ember egyedül érzi magát, előfordulhat hogy a szeretteidben sem bízol meg, vagy a saját családod is hátat fordít. Ez tényleg iszonyú nehéz. Ha ez mellette iskolai bántalmazással társul, duplán nem könnyű. Azonban van felállás és jövő, arra kell gondolni, hogyha bejártad a legmélyebb utakat, jobban megfogod becsülni, és még szebb lesz, amikor feljutsz a dombra :)


Ha gondolod mesélhetsz privátban is, legalább kiírod magadból a dolgot.

2018. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
2018. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Timofiev válasza:

Próbálj meg olyan helyre menni ahol nyitottabbak az emberek az ismerkedésre, például egy társasjáték-délutánra.

[link]

Én még nem voltam egyen se de már nagyon sokan ajánlották nekem is meg másnak is, hogy ott nagyon könnyen lehet normálisabb emberekkel ismerkedni és mindenképpen el fogok menni, amint lesz rá időm. Ha ennyire elkeseredett vagy inkább lépj be egy ilyen klubba mint, hogy öngyilkos legyél. Az egyik kedvenc mondásom tudom neked mondani:

"Ne felejtsék el, hogy bármilyen hosszúnak tűnik is az életük, a haláluk még hosszabb: örök." -Robert Merle - Madrapur

Azzal hogy megölnéd magad csak azt az egyet érnéd el, hogy kizárod annak az esélyét, hogy valaha jobbra forduljanak a dolgaid ráadásul, ha vannak olyanok akik szeretnek (nem tudom a nevelőszüleiddel milyen kapcsolatban vagy), akkor nekik is fájdalmat okoznál ezzel. Nem vagyok egy könnyen barátkozós típus, de ha gondolod szívesen beszélgetek veled.

24/F

2018. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tali95 ***** válasza:
Tudod vannak olyan emberek akik gyakran maganyosak. En is ilyen vagyok es nekem is egy szomoru szakasza van epp az eletemnek de arra gondolok neha hogy nem biztos hogy szuksegem van masokra hogy boldog legyek. Neha masok tarsasaga nem ad semmilyen pluszt. Csak legy onmagad keress egy tevekenyseget ami ertelmes es szereted csinalni es ne add fel. Kitartas. :)
2018. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kerültem hozzájuk mert nem tudták biztosítani a nekem szükségest szegények sajnos
2018. máj. 14. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg félre tenni a negatív tapasztalataidat,gondolj arra hogy jobb lesz hogy jó vár rád valami oka volt hogy ezt meg kellet élned, egy szebb dologért amely lelked leg mélyéről árad ki fogsz teljesedni és boldog leszel. Hagyd magad mögött múltat, lépj tovább. Minden nap egy új kezdet.
2018. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!