Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Antiszociális vagyok, valami...

Antiszociális vagyok, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Lassan meghülyülök, hogy nincs kivel és nincs hová mennem.

Arra eszmélek rá, hogy ha így fojtatom egyedül fogom a négy fal közt leélni az életem. 28F.

Szép az idő ki akarnák menni csinálni bármit de nem tudom mit és hová mennyek, évek óta nem tudok magamnak kiépíteni olyan baráti kört akik mindig hívnának és lenne valami esemény valami értelme az életemnek.

Most hova mennyek?

Mennyek el egy bárba?

És tovább? Nem iszok alkoholt kérjek egy üdítőt és tovább? Vannak ott emberek srácok nem ülhetek csak úgy le melléjük hogy sziasztok mizu. Nem ismernek kiröhögnek.

Valahogy egész életemben csak akkor voltak barátaim amikor akartak tőlem valamit vagy ha volt nekem valami ami érdekes és tudtuk együtt űzni pl a motorozást 20 évesen de ez már a múlté.

Mind megházasodott vagy van csajuk velük töltik az idejüket.

El nem tudom képzelni hogyan tudnék barátokat szerezni. Magamnak való vagyok és csendes.

Neten az elmúlt 10 évbe szerintem ráírtam úgy 10 ezer csajra. Abból visszaírtak vagy 100-an abból 2-vel sikerült találkozni de kiderült h nem vagyunk egymásnak valóak.

Munkába érzem a legjobban magam mert ott emberek között vagyok bár ott se dumálunk túl sokat de legalább ott van valami értelmes esemény nem csak a falat bámulom.

ÉLNI AKAROK! Boldog lenni! Valakit mérhetetlenül szeretni!

Válogatós is vagyok sajnos, volt barátnőm hiába volt rendes és sosem csalt volna meg, nem éreztem akkor sem mellette azt hogy ő tőle élek halok és bele volnák esve mint kecske a kútba.

Viszont vannak sok csajok akiknek olyan a kisugárzásuk akikért a fél kezem levágnám ha enyémek volnának. De velük sose tudok 1-ről 2-re jutni mint akiknek kizárt h én legyek valaha a fiujuk mint akiről kiszúrják hogy egy nyamvadt szerencsétlen ember.

Halálra fogom magam unni és érzem majd jönnek a betegségek is mert meg fognak jelenni ha így folytatódik. Előbb elmebaj talán már vannak is kis tünetei, aztán majd testi.

Nem tudok beilleszkedni rendesen sehová sem.

Kéne nekem valami ami éltet amit állandóan csinálnék ha unatkozok és olyan amit más is érdekel és ezáltal sok havert szereznék és akár csajt is.

Nem tudom hova induljak el ezen gondolkozok 10 éve de semmi. Nem létezik.

Mikor már nagyon nem bírom kimegyek este beülök az autómba és csak megyek megyek 100km-es kört bambulva előre nézve és néha sírva h miért ilyen szar az életem miért nem ül senki sem mellettem miért nincs úti célom ahová megérkezem és ott ÉLNÉK.

Miért?

Nem tudom mit tegyek de tudom hogy valamit tennem kellene.

Mindig ha emberek közé megyek szinte érzem h azt gondolják rólam hogy egy kis nyomi vagyok.

Pedig pl értek dolgokhoz, számítástechnikához, elektronikához. Jó a logikám sőt 135 körüli az IQ-m is! Az EQ-m szerintem sajnos kisebb az átlagtól pont ezért van ez az egész.

Valami ötletetek nincsen mit lehetne tenni?

Nem biztos, hogy azonnal visszaírok de vissza fogok nézzétek el nekem.

Köszönöm.


2018. máj. 20. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul? Mert, ha igen, van egy teljes csatorna yt-n, ami ezzel foglalkozik.
2018. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

A hozzáállásodon változtass legelőször. Érd el azt, hogy az emberek ne azt érezzék meg rajtad hogy antiszociális vagy és negatív, hanem egy életre való pozitív srác. Felismered, hogy nem jó amit csinálsz, ez már egy jó jel a változás felé.

Egyáltalán nincs még semmi veszve. Mint írtad a munkahelyeden jól érzed magad. Ebből indulj ki. Kezdj el ismerkedni, beszélgetni a kollégáiddal. Biztos vagyok benne, hogy van olyan akivel váltottál már pár szót a köszönésen kívül. Velük próbálj meg kialakítani egy ismeretséget először. 28 évesen már nem az a korosztály, akik kiröhögnek a problémáid miatt, szerintem inkább segíteni fognak.

Ha értesz az infóhoz, elektronikához stb. akkor járj el ezzel foglalkozó klubokba, szakkörökbe, keress fórumokon hasonló érdeklődésű barátot.

Internetes ismerkedős csoportok is nyerők lehetnek, de ott is csak akkor van esély hosszú távú barátságra vagy másra, hogyha nem vagy pesszimista.

Ha találnál egy megfelelő szakembert, pszichológust vagy valakit aki segít ezt a burkot, szorongást lebontani magad körül az is nagyon jó lenne.

Az a helyzet, hogy mi adhatunk itt interneten tanácsot, de ez is olyan, hogy vagy megfogadod vagy nem, és itt saját tapasztalatból adunk tippet, nem szakemberként. Érdemi változást akkor fogsz elérni legnagyobb eséllyel, hogyha személyesen ismert, a közvetlen környezetedbe tartozó emberek segítenek ebben.

Ahogy leírod magad, egy teljesen normális, értelmes srácnak tűnsz számomra, aki ha legyőzi ezt az állapotot, fantasztikus élet állhat előtte :D Ne légy félénk, ne hagyd hogy a jelenlegi állapotod elbassza a jövődet. Elég évet vesztegettél már el. Mondd azt hogy igen is változni fogok, pozitívabb leszek. Élni szeretnél, hát tegyél is érte :D Bízok benned, de neked is bíznod kell magadban. Remélem minden helyrerázódik majd, és egy kicsi lelket azért sikerült beléd öntenem ;)

2018. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy kicsit tudok angolul sőt 1 hete ültem rá egy online videós tanfolyamra. Be akarom nyalni az angolt egyszer és mindenkorra mert a jövőmet úgy is valahol az informatika területén látom oda pedig kell.


2. válaszoló: köszönöm szépen!

Ez az munkahelyi ismerkedés azért nem jó mert nem érzem magam velük egy szinten. Ezen a munkahelyen a többi a "favágós munkát" végzi minimálbérért én pedig vagyok számukra a karmester sok mindenben valamivel többért.

Ők inkább hamarabb lehúznának állandóan panaszkodnak nyafognak én nem bírom az ilyet hallgatni. Sajnos itthon is ugyanez van.

Azt szokták mondani amely emberekkel töltöd a legtöbb idődet olyan emberre válsz te is.

Én szeretném az időmet magamnál okosabb ügyesebb pozitívabb emberek között tölteni csak jelenleg azt sem tudom elérni hogy egyáltalán töltsem valahol bárkivel..

Kicsit arrogáns is vagyok sajnos. :(

Ezen is változtatnom kellene talán ez lenne az első feladatom!

Csak rögtön nyominak, elnyomottnak érzem magam ha lejjebb adom ez miért van?

Nem szeretem ha irányítanak.

Néha arra gondolok bárcsak hlyének születtem volna talán boldogabb is lennék.

2018. máj. 20. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ebben sajnos nincs tapasztalatom, nem tudok segíteni benne :/ Annyit tudok mondani amit te is írtál, valahogy változtatni ezen az arrogánsságon. Adj esélyt azoknak az embereknek is akikre elsőre azt mondanád hogy nem.


Nos ha a kollégák is ilyenek, egyet-kettőt megpróbálhatnál támogatni. Volt egy időszak nálam, amikor senkim nem volt, csak a családom, de nekik nem mondtam el mindent, és nem olyanok mint egy barát. Aztán megismertem egy srácot-azóta is nagyon jó haverok vagyunk- aki szintén nagyon negatív volt, csak más okokból. Így kölcsönösen kihúztuk egymást a depiből, és mára mindketten átlagos életet élünk :D Nem kell egyből puszipajtásnak lenni a kollégáiddal sem, csak meghallgatni 1-2-nek a problémáját, esetleg tanácsot adni. Ha utána is nagyon úgy érzed hogy lehúznak, akkor ne is folytasd, hisz nem lenne értelme. De ha úgy érzed, hogy lehet egy esélye a dolognak, akkor csináld.

Te felettük állsz a céges hierarchiában, ahogy mondtad "karmester vagy számukra" és ez egy jó pont lenne ahhoz is, hogy egy vérbeli vezetőnek tartsanak, ami nem rossz dolog :)


Ha a munkahely nagyon nem, akkor az általad érdekesnek tartott témákban való klubokat, szakköröket, illetve az internetet tudom csak javasolni. :D Illetve még azt tudom tanácsolni, hogy néha kapcsold be a kedvenc zenéd, vagy legyél csendben (ahogy neked szimpatikusabb) és gondold át, hogy mit szeretnél elérni az életben, min szeretnél változtatni, és keress megoldásokat ezekre a dolgokra.. Meditáció ha úgy tetszik :D Nekem bevált. Az emberi agy fantasztikus dolog.

2018. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1 Eltudod linkelni a csatornát ?

22 éves vagyok de néha én is szoktam ilyeneket csinálni ha unatkozom beülök az autóba és mászkálok.

Tudom mit érzel.

De olyan "mély régi" haveri kapcsolatok amire vágysz (ne csak a tárgyak dolgok miatt foglalkozzanak veled)

nagyon kevés az esély rá mert mindenkinek középiskolában egyetemen alakult ki az ilyesmi.Szinte egész nap együtt lógtak stb.Ilyen már felnőtt korban nincs.Mert mindenki dolgozik nője van gyereke kutyája meg hitele :D

De nem kötelező egyedül lenned.

Bulizó haverokat motoros társakat találhatsz könnyen.

Autózni se kell elmenned egyedül mert vannak olyan helyek ahova mindenki kimegy autóval éjszaka beszélgetnek stb vannak akik gyorsulnek driftelgetnek stb.

Bocs a hirtelek összecsapott szöveg miatt remélem érthető :D

2018. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy konkrét videó és innen meg lesz a csatorna is.

[link]

2018. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 2-es válasz nagyon jó, köszönöm!
2019. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!