Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Békéscsabaiak! Valaki van...

Békéscsabaiak! Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Békéscsaba mellet lakok kb lassan egy éve. Próbáltam barátkozni, eljárni de nem jutottam semmire?

Valaki ek tanács hol és hogyan szerezek barátokat?

19L


2018. máj. 20. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek szomszédaid? Talán velük kéne ismerkedni. Aztán majd gizi néni bemutatja a veled egyidős unokájáz és már ledz egy haverod.
2018. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ismerem a szomszédokat. És egynek van csak unokája az 12 éves...de azért kösz a tippet.
2018. máj. 20. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

mit szeretsz csinálni? azért benn csabán van mindenféle szórakozási lehetőség.

a többségénél ismerkedni is lehet.

2018. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én inkább vagyok a sétálós,beszélgetős. Boldogságtól dagadó csajszi. Discoba nem járok,inni is ritkán iszok.
2018. máj. 20. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:

így már érthető. így viszont nehéz is ismerkedni. kb. marad a munkahely meg az ilyen hétköznapi szituációk.

ebből nekem is csak a gondom van, lévén hogy munkahelyemen az összes kollégám középkorú, családos, van akinek már unokája van...nem sok közös van bennünk. más közösségbe meg ritkán járok, ahol ismerkedni is lehet.

2018. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet, megkaptad?
2018. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...
2018. máj. 30. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Kissé hasonló cipőben voltam mint te. Szeretek sétálgatni a városban akár cél nélkül, bár buli helyekre egyáltalán nem járok. Valahogy nem szeretem, és az alkohol se vonz.

Én az edzőtermeket ajánlanám. Csabán van sok edzőterem és kedvedre válogathatsz melyik neked a legszimpibb. Apámnak van egy edzőterme, és rengeteg barátság szövődött már ott közös edzéseken, sőt volt akik meg is találták életük párjukat :D (Azóta mondjuk nem is járnak azok edzeni mert lefoglalják magukat, such a shame)


Szóval keress egy jó helyet, és ott úgyis lesznek párbeszédek. (Legalábbis nálunk mindig kialakult mindenkinél edzésen, főleg a közösökön.)

Sok sikert 🤞

18/F

2018. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!