Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, mit...

Nagyon magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Attól félek,hogy örökre egyedül maradok már nincs olyan nap,hogy ne gondolnék erre.Nincs túl sok önbizalmam nem tartom magam szépnek sem.Olyan rossz látni a szerelmespárokat,miközben én azt se tudom,hogy milyen érzés a szerelem.

Úgy érzem,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

Mit tegyek,hogy több önbizalmam legyen,hogyan tereljem el a gondolataimat erről?



2018. máj. 21. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen, én ugyanígy érzek. De azért bizakodom, hogy egyszer majd találkozom egy fiúval, aki tényleg szerelmes lesz belém és igazi, mély érzései lesznek irántam.
2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiúk/lányok vagytok, hány évesek? Ha szabad kérdeznem :)
2018. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17
2018. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először úgy értettem, hogy magányos mint pl: nincsenek barátaim, párom es egyedül érzem magam. Bár most másodjára látom, hogy ez inkább a párra vonatkozik.


Öm 18/f vagyok és még barátnőm sem volt. Szerintem ez nem gáz, mivel annyira még nem is próbálkoztam úgymond. Bár nem nagyon beszélgetek lányokkal... Ja nem is beszélgetek velük xD Na de szerintem ez kialakul. Mármint én így vagyok vele. Mivel nem vagyok jó képű inkább várok amíg össze nem barátkozom valakivel és érzem azt, hogy ez több lehet. (Bár volt már egy lány, de leráztam, mert nem tetszett.)


A lényeg az, hogy ne törd magad ezen. Nagyon sok ember él a világon a te korodban sőtmax 5 év korkülönbséggel nézve mégtöbb. Lehetetlen, hogy ne találj senkit. Vagy, hogy senki ne találjon rád ;)


#2 voltam

2018. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így ezzel. Szerintem segítene neked, ha tennél érte hogy jobban nézz ki, mert az írásod alapján emiatt nincs önbizalmad. Ha több önbizalmad lenne, könnyebben ismerkednél.

Egyébként én is magányos vagyok, de tettem érte hogy jobban nézzek ki, így bátrabban ismerkedek.


25/N

2018. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írj rám ha akarsz beszélni róla. Megerto leszek. Viszont az utso se azt akarta mondani hogy nem jol nézel ki hanem azt hogy ha adsz magadra akkor magabiztosabb vagy...És adnod kell magadra alapbol is. Mozdulj ki..találj valakit aki ugyanazt a hobbit űzi mint te mer akkor konnyebb összhangot keresni vagy valami
2018. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva, mintha én írtam volna kérdést. De komolyan :o

Engem a barátnőim mindig nyugtathatnak hogy majd egyszer beléd szeret vki akire nem is vártál, meg majd te is leszel szerelmes, de tudom hogy csak cukiságból.

Nem vagyok én se ronda, se egy idegesítő vki, de még mindig nem "fedezték fel" a fiúk hogy létezem...

Szóval szocializàlódj sokat, az kitölti az üres idődet, amikor ilyeneken gondolkodtál volna, és segít pótolni vmilyen szinten a pasit.

Ja és van aki azt mondja, hogy nem nagy dolog a szerelem, csak elsőre furcsa kicsit. De szerintem igenis nagy dolog és fontos, főleg az első, bár ezt csak hírből tudom..

18/L

2018. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ebben a korban dúlnak a hormonok stb., de egy kapcsolat nem lesz működőképes, ha nem tudsz egyedül lenni, ha nem tanulod meg pasi/csaj nélkül is jól érezni magad. Nincs iskolapszichológusotok? Egy szakértővel való beszélgetés sokat segíthet a helyzeten
2018. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!