Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lett öngyilkos a...

Hogyan lett öngyilkos a barátnőm? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly öngyilkos lett a barátnőm, a családja azt mondta, idézem, "felakasztotta magát - nem a szék kirúgós módszer, hanem a belebújós" és én ezt nem értem. :-/ Ez mit jelenthet, mit takar? Fulladásig volt rajta a kötél? Elképzelni se tudom, és mivel a halálát is nehezen dolgoztam fel, ez a fura megfogalmazás mégjobban megnehezítette. Érdekel, tudni szeretném, mit takar.

2018. máj. 27. 01:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

"Arra sosem gondol egyik öngyilkos sem hogy mekkora traumát hagy hátra a hozzá közelállókon."

Gondolom nem viccből akasztják fel magukat hanem van rá valami okuk...

2018. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
tisztelt 5-ös válaszoló, de van: cián (tudom, nehéz szerezni), pisztoly (ha tudod hova kell lőni és hogy kell tartani)
2018. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12: igazad van, de az egyszerűség alatt közönséges háztartási dolgokra gondoltam. Cián és fegyver nem találhatóak meg minden házban, kötélhez hasonló dolog viszont igen.
2018. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazad van tisztelt utolsó, én az alapra gondoltam, nem háztartásira, háztartásiból igen a kötél a legjobb, vagy kés magadba döfése, de az inkább gyors mint békés.
2018. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

szék-kirúgós: az esés következtében a gravitáció révén nyaki-gerincvelő elszakadását okozza.

belebújós: csupán a testsúly gravitáció hatására szorító hatást fejt ki a légrendszerre, a verő erekre, fulladásos exit.

2018. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!