Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn van normális Nő...

Társkeresőn van normális Nő aki komoly kapcsolatot szeretne és nincs kiégve? Vagy ez korfüggő is? Mert sokan at mondják nem érdemes olyan oldalakra regelni. 28F

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is korfüggő dolog. Az én tapasztalataim szerint igen ritkán válaszolnak a levelekre, de meg lehet próbálni, muszáj kitartónak lenni ezeken az oldalakon, ha máshogyan nem megy. Persze, szerencse is kell hozzá. Úgy gondolom, hogy akadnak olyanok, akik tényleg szeretnének ismerkedni.
2014. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem regisztrálnék. A fele kamu, a másik fele defektes, vagy szeretőt keres. Egy barátnőm már évek óta fent van az egyiket, de még nem sikerült megismerkednie normális pasival.
2014. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az nálad, hogy kiégve, pontosan ha körül tudnád írni nekünk, lehet hogy jobban tudnánk segíetin.
2014. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Regelni azért érdemes, hátha-alapon.

De majd meglátod, kivétel nélkül komoly kapcsolatot keresnek a nők, saját bevallásuk szerint, persze rendre pénzes ajánlatokat kapnak a pasiktól, amit unnak. Amelyik nő véletlenül nem valami hosszútávúban gondolkodik, az nőt keres általában... Aki pedig pasit keres szexre, annak négyezer olvasatlan levele van, és fél éve nyoma sincs. Regisztrált, két napig használta a társkeresőt, aztán viszlát. Általában ez a jellemző.

2014. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
# 3/4: Azt arra értem hogy nem futószalagon fogyasztotta a férfiakat.És már nem képes komoly kapcsolatra és nem izgatná ha a pasi otthagyná..
2015. jan. 18. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én nem értek hozzá, de szerintem pont azután lehet igazán megkomolyodni, hogyha megvolt a futószalagon fogyasztós korszakod. Férfiként is, nőként is.

(Én pedig kiégtem egy darab kapcsolat nélkül is.)

28f

2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!