Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magamat,...

Nagyon egyedül érzem magamat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Mostanában nagyon magányosnak érzem magamat.Barátaim nem nagyon vannak inkább csak ismerősök.Ez egyrészt az én hibám régen nagyon visszahúzódó és csendes voltam,de ezen mostmár szerencsére sikerült változtatnom.Barátom se volt még soha,ami egyre jobban zavar félek,hogy örökre egyedül fogok maradni,pedig szeretnék majd esküvőt és családot is egyszer.Nemtudom,hogyan változhatnák meg,mit tegyek,hogy ne érezzem ennyire egyedül magamat?

2018. máj. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam sokáig, aztán megismertem a párom 3 éve és azóta minden megváltozott. Ne add fel, egyszer neked is eljön az igazi, lesznek igazán jó barátnőid. Csak merj nyitni, ha alkalom lesz rá.


L/20

2018. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre én sem tudok választ adni, mivel fiú létemre, 22 évesen én is tök egyedül vagyok, és sajnos ugyan azt érzem amit te is... próbálok társkeresőkön ismerkedni, de a legtöbbször veszett ügy az egész. Feladni viszont nem fogom, és neked is ezt tanácsolom. Ne add fel, ne könyveld el úgy a helyzetedet, hogy te már örökre egyedül maradsz. Biztosan találsz majd valakit.
2018. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ők a barátaim, ők meg az ismerősök. Ha csak utóbbiak vannak, akkor nyiss feléjük és próbálj közelebb kerülni hozzájuk, hogy végül barátokká váljanak. Nem a nulláról kell kezdened, hanem a már meglévő kapcsolataid erősítened. Lehet, hogy épp közülük fog kikerülni a nagy Ő. Ki tudja...? :)
2018. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vagyunk így, ez sajnos csak rajtad múlik hogy ezek ellen tégy. Nem könnyű de simán kivitelezhető bárkinek probléma nélkül ha van benne hajlandóság erre. Ez meg hogy nem volt még kapcsolatod nem jelent semmi, nekem se volt senkim 21éves koromig nem is nagyon próbálkoztam, aztán lett valakim a semmiből. Nem kell ezen sokat merengeni hogy így nincs vagy úgy nincs, lesz és kész :). De az hogy ez jó vagy rossz lesz e csak rajtad múlik mennyire jót találsz, és nem random valakit választasz csak azért hogy legyen valaki mert abból általában nem sül ki semmi jó. Aztán amint lesz valakid, vele csinálhatsz majd mindenfélét eljárhatsz és az ő barátaid megismerheted már lesz egy csomó új ember az életedben, és csak jönni fognak szépen sorban. A kérdés mit teszel ezek érdekében? És hogy pl eddig volt e valami ami kicsit is kapcsolat felé vezetett volna, próbálkozások, jelöltek meg ilyenek.
2018. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Detto én is. Próbálok ellene tenni. De nekem nem megy átlag olyan könnyen valamiért.
2018. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na hány privót kaptál eleddig?:D
2018. máj. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat,most egy kicsit megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.:)
2018. máj. 29. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen mi lesz? :D Ja nem , semmi nem lesz , èlj ès akkor èlni fogsz , tedd le a sulit, amibe belekezdtèl és nyiss mások felé :D Èn is hasonló voltam a te korodban, és minden jó irányba fordult nagyjából, de nem is lehet minden tökéletes, nem kell egyből megváltani a világot, csak kis lépésekben, hogy ,amikor este lefekszel , úgy feküdj le,hogy ne tudj olyanra gondolni, hogy valami lehetőséget elszalasztottál. Élj minden opcióval ami előtted van, lehet minden ott van előtted, csak még nem vetted észre. És ne foglalkozz másokkal, azt csináld amit szeretsz, amiben örömödet leled :D Úgy is mindig minden megoldódik magától, ha úgy állsz hozzá :D


22/F

2018. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!