Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tesz semmi boldoggá,...

Nem tesz semmi boldoggá, folytonos szomorúság?

Figyelt kérdés

Talán egy éve kezdődött el. Egy nagyon fájdalmas dologgal ami véget ért az életemben.

Voltak hobbijaim amit szerettem csinálni, és jónak is éreztem magam, ezek mára eltűntek.

haszontalannak és feleslegesnek érzem magam az élet minden terén.

a szüleim el fognak válni

az egyik legjobb barátnőm 9 év után lecserélt másra

a többi barátom pedig minden nap szinte megbánt valamivel és ezek apró dolgok de halmozódva már sok

mindig mindenki jobb mindenből mint én...vesztesnek érzem magam és akármit elkezdek az kudarcba fullad

úgy érzem hogy senkinek sem számítok és semmire sem vagyok jó ebben a világban. és senkinek sem vagyok jó ebben a világban.

próbáltam nagyon sokszor pozitívam kezelni ezt és új erőre törni hogy akkor most boldog leszek...de aztán mindig történt valami ami szar. ha jól is érzem magam utána azonnal elromlik a kedvem és emiatt nincsenek már ambícióim, a tanulmányi atlagom folyamatosan romlik és már nem bírom ezt...


2018. máj. 29. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Depresszios vagy!!!!
2018. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Nem tudom mit is mondhatnék. Rémisztően hasonló történetnek voltam a részese, egy barátnőm mellett. Szerintem találnod kellene valamit,ami foglalkoztat. Egy új hobbit. Ami elfoglal,talán még egy új életformát is ad. A sport nagyon jó. Szerintem ismerkedj meg új emberekkel is( ezzel nem azt akarom mondani hogy cseréld le a barátaidat) ha lehet keress olyanokat, akiknek hasonló érdeklődéskörük van mint neked. Ha valaki megbánt, nem szabad annyira szívre venni. Persze nem szép dolog,és nem is , főleg ha téged sértegetnek. De héjj, még ugyan úgy megy tovább az élet. Beszéld meg velük a dolgot ha szeretnéd és úgy érzed megtennéd. :)) Tehát én azt ajánlanám, hogy találd meg magadnak a tökéletes elfoglaltságot, amiben úgy érzed tényleg jó vagy. Mindenki jó valamiben. Nincs olyan hogy nem. Ez biztos nem könnyű időszak neked. Én is, és azt hiszem mindenki esett át hasonlóan nehéz helyzeteken. Az nagyon jó, ha próbálsz pozitívan gondolkodni. Így is kell ezt továbbra is. Ha igazán a megoldást keresed,akkor megtalálod. Csak ne reagáld túl a dolgokat. Tapasztalatból mondom, sokat ront a helyzeten. Tehát röviden: nagyon fontos, hogy a körülményektől függetlenül megpróbáld egyensúlyba hozni az életed és a lelki világod. Issmerkedj új emberekkel,keress elfoglaltságot, vagy néha segédkezz valahol,így hasznosnak is érzed majd magad. Hiszen senki se felesleges. Az a legjobb ha beszélgetsz erről valaki olyannal,akiben megbízol, és a legfontosabb hogy próbálj vidám lenni. Ne kapaszkodj ebbe görcsösen, csak kicsit foglald el madag. Meglátod. Ha érezni akarsz egy érzést, azt igazából fogod is, ha agyban eldöntöd. Tehát fel a fejjel. Ha beszélgetni szeretnél,írj nyugodtan :)) Remélem tudtam valami hasznosat adni..

2018. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó, koszonom szépen, igazán sokat segitettél. igyekszem
2018. jún. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!