Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi ezt?

Más is érzi ezt?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok, unatkozok, üresnek érzem magam.
2018. jún. 3. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
hogy a fenébe lehet unatkozni?
2018. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Magányt igen, unalmat nem igazán (munka, egyéb elfoglaltság, gondolatok miatt), üres azonban igen, szoktam lenni. (F)
2018. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában ha nagyon magányos vagyok már és szinte kínoz a dolog rásegítek valami szomorú számmal meg gondolatokkal. Aztán ahogy eluralkodik rajtam teljesen az érzés sírok egy jót és kiengedem az egészet. Persze figyelve arra hogy ezt még véletlenül se hallja lássa senki mert az milyen lenne már :D. Aztán utána jó darabig nincs rá szükségem addig is bent gyülemlik újra.
2018. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy kis magányt igen (szakítottam a párommal), unalmat egyáltalán nem, üresnek sem érzem magam.
2018. jún. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is ezt érzem már egy jó ideje, bár unatkozni nem szoktam,inkább keresek valamit ami eltereli a gondolataimat.
2018. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!