Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közel 30-hoz más is van úgy,...

Közel 30-hoz más is van úgy, h röhejes a helyzete?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy elégedetlen. Aki szeretné, részletesen. Próba szerencse szintjén tettem fel a kérdést, hátha valaki még szenved perpill, és közös erővel talán felhőtlenebbül lehetne, akár javítani a helyzeten.

(Kor+nem)


2018. jún. 6. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából így vagyok.


Munkahelyemen egyszer azt érzem mennyire felelősségteljes a munkám, sok feladatot elvégzek, félig meddig projekteket vezényelek le. Néha meg úgy érzem, hogy csak egy csicska vagyok, aki 3 ember helyett dolgozik 1 ember fizetéséért. Ráadásul vannak akik egyszerűen ok nélkül utálnak, fúrnak, ha rosszabb vagyok azért, ha jobb náluk akkor azért.


Lakásom nincsen, nincs is kilátásban. Albérletben lakom, szobát bérelek. Ez nagyjából azt jelenti, hogy semmi magánélet, soha semmi egyedüllét. Most gondolkozom teljes albérleten, de egyedül elvinné a fizetésem felét-harmadát, de legalább lenne egy kis saját terem.


Egyetemi végzettségem sincs meg, éveket elpazaroltam egy szakra, amit utáltam, végül otthagytam az egészet, és a vicc, hogy így többet keresek mintha végeztem volna és teljesen szakmában lennék. Jogsit most csinálom, autóm nincsen.


Barátaim alig vannak, azok is mindig elfoglaltak. 1-2 ember van akivel úgy félig meddig tartom a kapcsolatot. Szociálisan nulla vagyok, sosem tudtam beilleszkedni, ismerkedni, a társaságokból is mindig kihullok. Pedig nem teszek semmi rosszat, csak túl unalmas vagyok.


Barátnőm nem volt évek óta, még csak kilátásban sem. Pár évig próbálkoztam, majd rájöttem, nem az én világom. A mai internetes világ sem segít erre.


Külsőre is mindig ronda, visszataszító voltam, ez a korommal előre haladva egyáltalán nem változik, hanem inkább csak jönnek elő a dolgok. Szemölcsök, anyajegyek, kopaszodás, őszülés, hajhullás. Pedig 30 se vagyok még.


Családtól is el vagyok távolodva. Apám alkoholista volt, nagyjából elüldözött otthonról, 10 év gyakorlatilag magam vagyok. Legutóbb már a saját anyám, öcsém is 2-3 nappal születésnapom után írtak csak, hogy "bocsi elfelejtettük".

2018. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Picivel túl a 30-on is van ilyen személy, azaz én, személyesen. Elégedetlen vagyok, mert csak vagyok, élek, de látszattja nincsen. Dolgozom, élek egyedül, de jobb lenne máshogyan. (35F)
2018. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Borzasztó magányos vagyok, nincsenek haverok, interneten sem megy az ismerkedés, mert úgy érzem senki nem kíváncsi rám, barátnőm nincs hosszú-hosszú ideje, jelenleg munkám sincs, nagyon életcélom sem, és a szülőkkel élek. 29/F

Próbálom felépíteni magam, megváltoztatni a gondolkodásom, és valahogy előrelépni, de ezt Magyarországon nagyon nehéz. Főleg az elköltözés, irdatlan albérlet árak vannak, fizetés meg pokolian alacsony.

2018. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
figyeljetek már! :D én is ugyan ilyen helyzetben vagyok mint ti unalmas stb..stb.. mért nem fogunk össze? és netalán ha közel lakunk egymáshoz akkor összejárnánk? úgyis jól kijönnénk egymással mert mindenki unalmas nem?:)
2018. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hasonló céllal ment a kérdés..Akivel csak úgy önmaga lehet az ember, amolyan sorstársiasságból kiindulva. Mindez Budapesten, legalább is részemről.
2018. jún. 8. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
#4 Tapasztalatom, hogy nem vevők erre az emberek. Főleg a magányosak, depressziósak. Meg a távolság is mindig kifogás, mintha nem a modern világba élnénk, ahol bárhol, bármikor lehet üzengetni egymásnak. Nem csak a gyakorikérdéseken van ez, hanem mindenhol. Netes barátságok például fogalmam sincs hogyan köttetnek, mintha régen ez is könnyebb lett volna. Gondolok itt az msn-es időszakra. Abban az időben egy csomó embert megismertem, vidékiként és volt hogy Budapesten összefutottunk, és sokáig tartottuk is a kapcsolatot. Manapság meg mintha mindenki féltené a magánéletét. Amiért szerintem nagyban felelős a facebook, youtube, instagramm, mert ha nem vagyok olyan menő, hogy naponta ugrassz ki repülőkből, nem cégvezető vagy, akkor már csak egy nagy senki lehetsz. Legalábbis én így érzem, aztán lehet kisebbségi komplexusom van.
2018. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 én is próbálkoztam mert párszor de az esetek nagy részében a távolság a legnagyobb baj..vagy pedig hogy nincs pénz.

Az internetes beszélgetés pedig hamar abbamarad mert alapból unalmas emberek gyülekezetéről van szó...csak a személyes kontakt érne valamit.

2018. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A maganeletem egy nagy nulla, kilatastalan a helyzetem.. elkoltozni nem tudok, munkahelyet nem tudok valtani.. szoval igen, elegedetlen vagyok, de nekem ez jutott..

25/N

2018. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén beállnék a sorba. Elmúltam 30. Se munkám, se életem. Mentális beteg vagyok. Mindenkit elmartam magamtól. Folyton hazudok magamnak is. Nem mozdulok meg, nem veszem fel a telefont. Csak vegetálok és várom a végét...
2018. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!