Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet ezt javítani?

Kakarot kérdése:

Ki lehet ezt javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az h miután átvert a volt barátnőm, és egy közeli barátom tudott is a dologról, mivel ismerte a srácot, és mégsem szólt nekem, nos hát ezek után nem igazán bíztam/bízok meg az emberekben. Nem igazán szóltam eddig senkihez, nem köszöntem a munkahelyemen a velem egykorúaknak sem, nos ezen dolgokon szeretnék változtatni több embert megismerni. Szerintetek ezt hogy csináljam. Nem ismerek a városban sem csak egy pár embert. Akiket ismerek azokkal viszont jó a viszonyom, de ritkán tudok velük találkozni, mivel több 100kmre laknak és ritkán járnak haza. A kérdés tehát az h mit ajánlanátok h ismerkedjek? Vagy hogy viselkedjek? :/



2018. jún. 18. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
szia, sajnos tanácsot annyira nem tudok adni,csak azt tudom mondani,hogy én is hasonló dolgon mentem keresztül, az exem megcsalt és a legjobb barátnőm buzdította is rá,mert rokonok és szerintem szimplán gonoszságból csinálta..egy másik barátnőm meg összejött vele. És azelőtt is az összes exemmel egy barátnőm jött össze. Egyetemre már úgy mentem ,hogy az emberek iránti gyűlölettel, extrém zárkózott lettem. Ez már évek óta így megy, hiába jöttek emberek közel hozzám,valahogy nem tudok már úgy viselkedni ,mint azelőtt,nem vagyok olyan naív sem reménykedő és már nem is érdekelnek az emberek... gondolom érdeklődőnek kellene lenned és kedvesnek,segítőkésznek stb. meg nyitottnak.
2018. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!