Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy ideje rájöttem, hogy...

Egy ideje rájöttem, hogy vonzanak a kicsit zsíros hasak. Rajtam nincs sok hasi felesleg, de amikor ülök akkor egy kicsit összegyűlik, és imádom markolászni. Ez elfogadható?

Figyelt kérdés
Ez még el is megy, de én fenékre hízok, és ott sok zsír van, pedig normál alkat vagyok, és egy ideje szeretem azt is fogdozni, csipegetni. Szerintetek ez elmúlik, vagy ez valami fétis? Válaszokat köszönöm.16/F

2018. jún. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném fétisnek, ilyen az ízlésed. Sok embernek van a közízléstől eltérő ízlése, egy ismerősöm rajong a lenőtt szőke hajért, mások a szőrös női lábat szeretik. Én a beesett, vékony arcot, te a zsíros hasat. Sokfélék vagyunk.
2018. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 he84 ***** válasza:
Pontosan így van.
2018. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjuk ez is egy fétis, de nincsen ebben semmi szégyellnivaló. A többi meg a cicikre / fütyikre indul be, azt markolászná egész nap, na most az mitől normálisabb? Egy aszexuális szemszögéből pontosan ugyanakkora agyamentség mind. Az én fantáziám szerint is a kerek popsi, és a kicsit husisabb derék az izgalmas téma, csak annyit mondok, van ízlésed. Az ilyesmi el nem múlik, megmarad a későbbiekben is, de nyugi, tudod milyen ez, más meglepetés már nem ér.
2018. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező, tetszik a leírásod, írj nyugodtan! :)
2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elmult egy ev alatt mindannyian kisse furcsak lettunk.
2021. márc. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!