Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok olyan, mint egy...

Miért vagyok olyan, mint egy feketelyuk?

Figyelt kérdés

Ezt olyannyira nehéz szavakba önteni! Egy fiatal lány vagyok, hétköznapi életvitellel, tök unalmas. Anyukám, apukám normális neveltetést adnak, testvérem nincs. Barátaim vannak, de ők annyira boldogok és tele vannak kalandokkal, hogy rám nem nagyon szakítanak időt.

Tehát amiért itt vagyok és próbálok választ keresni a problémámra, az az, hogy miért tör rám egy egyszerű pillanatban, pl ha meglátok az utcán két embert és látom rajtuk, hogy kötődnek egymáshoz vagy hogy megölelik egymást(legyen köztük bármilyem kapcsolat) egy olyan érzés, hogy legszívesebben eltűnnék a világról? És úgy ömlik a könnyem, mintha dézsából öntenék? Ilyenkor saját magamom is meglepődök. Mégpedig azért, mert ha belegondolok, nincs szar életem. Szüleim vannak és szeretnek, viszont nekik soha semmit nem tudok őszintén elmondani.

Van itt valami "szakértő" vagy valaki aki tud értelmes magyarázatot adni és aki nem azt írja ,hogy "már megint egy önsajnáltatós tinicsaj"?


Legalább gondolj bele, hátha veled is történt ilyesmi...


2018. jún. 21. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magányosnak érzed magad, fáj hogy te nem élheted át amit ők.
2018. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy "önsajnáltató tinicsaj", mert sokaknak huszonéves koráig megmarad az egyedüllét és akkor már tényleg fájdalmas.

Most 17-18 évesen nem nagy szám, hogy nincs barátod. Nyilván nem jó, azt mindenki tudja, de az esetedben ez nem a világvége...:D

2018. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

én is ugyan ilyen vagyok, meg tudom érteni xD sokszor nem a mi hibánk. de ezt csak az értheti aki benne van :D

nyilván kell valami amivel felhívod magadra a figyelmet...vagy próbálkozol

2018. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

kb a te korodban én is jártam így..


aztán tudatosult bennem,

-hogy ez nem lóverseny

-hogy király életem van

-hogy ezt is megeri időzítenem

-hogy nem születtem a kalandokra

-hogy tizenévesen még keves vagyok komoly kapcsolathoz.....


25f

2018. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Kösz, mosolyogtam ezeken!

2018. jún. 21. 22:48
 6/7 October15 ***** válasza:

Azért az szép, hogy egyből a pasi hiány van kihegyezve mikor a kérdés egy ponton nem konkretizál ilyesmit. :D


Kérdező: Azok a barátok akik nem szánnak rád időt egészen konkrétan milyen módon is a barátaid? Csak mert ennyi alapján nagyon távol állnak ettől a fogalomtól.

Ha nem állnának távol akkor valószínűleg nem hiányolnád úgy egyébként a közelebbi emberi kapcsolatokat.


26F

2018. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fekete lyuk a téridő olyan tartománya, ahonnan az erős gravitáció miatt semmi, még a fény sem tud távozni. Szóval vagy sötét vagy, vagy pedig csak sima kamasz lány akinek semmi köze a fekete lyukhoz. :D
2018. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!