Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudok nyugton lenni sehol. Ha a barátaimmal vagyok, akár náluk, akár együtt csavargunk a városban, végig azt várom, hogy hazajöhessek. Pedig jó barátaim vannak, nagyon szeretem őket. Mégis olyan egyedül érzem magam...mintha őrültként tekintenének rám.

Itthon se tudok megmaradni, mert akkor emésztenek a gondolatok. Az ágyban fekve gondolkodok azon, hogy haza akarok menni (amikor itthon vagyok). Eltaszítok magamtól mindenkit, mert egyedül érzem magam társaságban, amikor egyedül vagyok akkor is magányos vagyok, csak kevésbé szorongok. Ha így folytatom tovább, ki se fogok tudni lépni a házból. Borzalmasan fáj, nem tudom, mihez kezdjek magammal. Nem lesz ez így jó.



2018. jún. 25. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
szeretlek
2018. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értelek.
2018. jún. 25. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

SZERET EGY EMBER


azt akarta írni az első

2018. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem azt akartam írni
2018. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam mondani, hogy haza akarok menni, mikor itthon vagyok.

Egyedül kell elindulni ilyenkor sétálni. Csak menni és figyelni az utat amerre jársz. Ilyenkor más, hasznosabb gondolataim vannak.

2018. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kingacorbi válasza:

Nekem is szokott lenni ilyen "kilóméter hiányom". Amikor már ott vagyok ahova menni akartam elindulok vissza. Én ezt csak zene hallgatással olvasással film nézéssel és xboxal tudom kompenzálni :D

Találj egy olyan dolgot ami eltereli a figyelmed és boldoggá tesz.

2018. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az állandó aggály, nyugtalanság, szorongás komoly mentális probléma. De érdekes, mert ha tényleg vannak jó barátaid, akikkel rendszeresen találkozol akkor kicsit fura. Szerelmi életedben minden rendben van? Van barátod/barátnőd?

Nem hiányzik az exed? Családi élet ok? Magaddal elégedett vagy? Mittomén pl testsúlyod, arcod? Amúgy a probléma gyökerét kéne megkeresni, de ideiglenesen lehet nyugtatókkal stb orvosolni a problémát, csak vigyázz, hogy ne függj rá semmire se!

2018. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!