Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, és nem tudok...

Egyedül vagyok, és nem tudok mit tenni ellene?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve nagyon magányos vagyok, soha nem volt egy biztos személy az életemben, akire számíthattam volna. Persze, néha voltak haverjaim, akik aztán hamar rám untak, de azt veszem észre, hogy már ők sincsenek. Naponta egyedül a barátommal szoktam beszélni, senki mással, ha hozzá átmegyek esetleg az ő haverjaival, és ők nem értem miért, de átnéznek rajtam, pedig minden tőlem telhetőt megteszek, a zenekarnak szívességből logót is terveztem és meg sem köszönték például. Mindenkivel próbáltam kedves lenni minden közegben, de valamiért mindig azt kaptam vissza, hogy nem is figyelnek rám, vagy úgy tesznek mintha nem vennének észre. Több évig depressziós voltam, jelenleg is még szerintem bipoláris, amit már megtanultam kezelni, gyógyszert is szedek rá, szóval sokkal normálisabb lettem és elviselhetőbb, de mivel elballagtam az iskolámból már nem nagyon lesz alkalmam senkivel sem ismerkedni, hiszen eddig sem sikerült kialakítanom egy kört, akik segítségével másokat is megismerhetnék. Elegem van ebből az egészből. Már nem vagyok szomorú miatta, és nem is igényelem, hogy miden nap elmenjek valahova, de nagyon beleuntam, hogy egész nap 1 emberrel beszélek, tvzek, gépen játszok, néha zenélek, és az egyetlen társaságom sokszor a háziállataim. Nem várom el senkitől, hogy az "öribarim" legyen, vagy számíthassak bárkire is, már megtanultam, hogy egyedül magamra számíthatok. Én egyedül tanácsokat szeretnék kérni, és esetleg beszélgetni pár emberrel.

18/L, BP



2018. jún. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ha játszol gépen, akkor az is lehet egy jó kiindulópont, sokan éveken keresztül játszanak együtt és azon túl is tartják a kapcsolatot


én pl netről ismerek olyat akivel 10 év után találkoztam, másokkal meg akár napi szinten beszélgetek

2018. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nek írhatsz
2018. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 radioheadyendremény ***** válasza:

Egyetemre nem mész? Ott simán találhat barátokat az ember.

De ha nem is, menj el akár a barátoddal, akár egyedül a Ligetbe, programokra, kocsmákba, ahova akarsz (Budapesten rengeteg lehetőség van vidékhez képest...), és ha látsz valakit, aki egyedül van, próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele! Gyakran az ilyen spontán dolgokból lesznek jó, tartós barátságok.

2018. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mádár0218 ***** válasza:

A jövőben is képes az ember kapcsolatokat kialakítani, nekem is voltak ilyen éveim de elkezdtem változni kicsit jobban belevágni a dolgokba.


Pl. egyetem, munka, akár internet


Vannak olyan emberek akikre lehet számítani, viszont lehet nem találtad meg azt a személyt, vagy szimplán olyan vagy mint én hogy jobb megoldani a problémákat magadban.


Ha van kedved részletesebben beszélni a témáról vagy bármi másról, írj nyugodtan.


19/F

2018. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg baratom sincs,nemhogy baratnom legyen.Leszarnak az emberek.Es nem fiatal vagyok mint te hanem 31 eves.Es olyan betegsegem van amitol minden nap a falra maszok...A te broblemadra csak annyit,hogy hova szar.ak??
2018. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj.

18l /szinten BP/

2018. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz. :)

22/L Bp.

2018. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!