Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak a világon emberi...

Vannak a világon emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés

23 èves srác vagyok, nincsenek barátaim, soha nem is vtak. Bnőm se volt mèg, nincsen senkim se a világon. Facebookon nincsen senki se akivel beszèlgethetnèk. A munkahelyemen nincsen lehetősèg barátkozni, neten meg vmièrt nem megy. Fent vagyok Badoon, de nem nèzi meg senki a profilom, senki se ír vissza :( Itt is próbáltam ismerkedni, de nem hosszúak a beszèlgetèsek.


Kezdem azt hinni, hogy a kapcsolatol csak az anyagiásság miatt vannak vagy csak nekem nincs szerencsèm. :'(


Van vmi megoldás? :(



2018. jún. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Vannak, de sajnos a net nem alkalmas kapcsolatok kialakítására (ritka kivétellel). ÉLŐBEN KELL!
2018. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ArakawaAyame válasza:
68%
Próbálj meg érdekes témákat találni.Ne csak a szokásos "Mizu?" "Micsi?" legyen a beszélgetésben.Elsősorban olyanok társaságát keresd akik hasonló érdeklődési körben vannak mint te.Akkor tudtok találni közös témát.Biztos hogy menni fog előbb utóbb. :D
2018. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Vallásos meg ezoterikus csoportokban (ami kb. ugyanaz) hamarabb szóba állnak egymással az emberek. Nem tudsz elmenni egy templom ifjúsági közösségébe vagy valami spirituális akármihez csatlakozni? Meg regisztrálhatsz a három királyfi három királylány projektbe is, ott vannak párkereső programok, csak ott már inkább azoknak, akik családalapításban is benne lennének. Vagy menj el szervezett túrákra, a túrázók is befogadóbbak.

A [link] -ra is érdemes regisztrálni és itt feldobhatszo olyanokat, h. szeretnél beszélgetni valakivel vagy elmenne-e vki fagyizni veled stb. Mondjuk inkább nagyobb településeken működik ez.

2018. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Barátság miatt nem csinál őrültséget az ember. Szóval szerintem a szerelmet keresd. Nekem az volt olyan motiváció, hogy kimozdultam a komfortzónámból. mentem mindenféle hülye sportra, hobbikat próbáltam ki, szórakozóhelyre jártam, képzésre iratkoztam. Mindezt egyedül általában.


Aztán ott van az is, hogy nagyon fontos közben azbönfejlesztés. Előbb magadtól kell tudoni boldognak lenni, tudnod kell szeretni magad, hiszen csak akkor szerethetnek mások 🙂

Meg kell tanulni kommunikálni... úgy adni önmagad, hogy az szimpatikus legyen másoknak 🙂


Tehát egyértelműen.. kimozdulni önerőből, ismerkedni, kezdeményezni. Nekem ez segített.

Persze semmi garancia rá, hogy jó emberrel futsz össze, sőt. De menni kell tovább, és majd lesz olyan, akivel összeillesz



25f

2018. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!