Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak szerintetek,...

Mit csináljak szerintetek, nagyon egyedül vagyok? 21 F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves fiú vagyok és magányosnak érzem magam nagyom. Nincsenek barátaim, barátnőm. Igazából én mindig ilyen kívülálló voltam az osztályban, levegőnek néztek.

Barátnőm sosem volt. Már rég óta azt gondolom hogy én nem érdemlek meg egy lányt sem, mert senkinek nem fogok kelleni ilyen személyiséggel, és kinézettel.

Nagyon rossz hogy egyedül vagyok, szinte alig beszélek, és jó lenne ha valakit szerethetnék, meg engem is szeretne valaki.

Nagyon rossz bele gondolni ebbe hogy senkire sem számíthatok. Legtöbbször inkább tudomást sem szeretnék venni erről, mert szomorú leszek. Megpróbálok boldog lenni egyedül is, és mindenben megpróbálom a jót látni, de nagyon nehéz.

Szerintetek hogy változtassak ezen? Lehet szerintetek így barátnőm valamikor?


Köszönöm előre is a válaszokat!

21 F


2018. júl. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tarskereso? Ha nem vagy nagyon ocsmany es nincsenek nagy elvarasaid akkor biztos talalsz vkit.
2018. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magánzárkában vagy ? Az ételt is egy robot adagolja ?
2018. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem.

Nyilván megyek utcára.

2018. júl. 13. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem nincs lehetősége másokkal ismerkedni. Ahogy nekem sincs. Csak én barátokat szeretnék.

21/f

2018. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzetedet kérdező. Én is gyakran érzem egyedül magam, annak ellenére, hogy itt a családom, mert sajnos egy barát sem áll az oldalamon. Nem is emlékszem utoljára mikor tudtam valakivel szorongásmentesen, fesztelenül társalogni... Az iskolai közeg számomra egyenesen rémálom, úgyhogy a szünet minden egyes percét igyekszem kiélvezni, amíg vissza nem csöppenek oda. Én itt gyakorin ismerkedtem meg 2 olyan felhasználóval, akik már több, mint 1 éve a levelezőtársaim. Nem beszélünk napi szinten, de amikor csak jól esik, akkor keressük egymást. Ezzel arra akarok célozni, hogy bárhol lehet találni hozzánk hasonló embereket, akik megértenek. :) 17/L
2018. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!