Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem megy?

Miért nem megy?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és, sikerült eljutnom odáig hogy nincsenek barátaim, se barátnőm. ( vagy csalódtam egy egy illetőben vagy pedig összevesztünk egy hülyeségen ami csúnyán elfajult). Az utóbbi időben többször is adódott lehetőség hogy megismerjek másokat, azonban valami miatt állandóan meghiúsul hogy komolyabb legyen a dolog akár barát vagy barátnőről lenne szó.


Egyfelől jó lenne valaki az életembe, akárcsak beszélgetni is. Másfelől viszont nem akarok közel engedni senkit, mert vagy csalódás a vége, vagy ha nagyon fontos lesz számomra akkor rövid időn belül elveszítem.


Így leírva zagyvaság az egész, és már én magam sem tudom hogy mit akarok :D :/



2018. júl. 14. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
No, akkor előbb találd ki, hogy mit akarsz, aztán aszerint viselkedj.
2018. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Captain! Same problem here!
2018. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, mindig kifogom az olyanokat akik kibeszélnek, hátba támadnak, mára már megtanultam észre venni a jeleket és egyből ott hagyom az olyan embereket akiken látszik, hogy nem stimmel velük vmi vagy nem érdeklődnek irántam.


Nem mondom, hogy jobb lesz, magányos maradsz ugyanúgy, de legalább nem stresszelsz olyan emberek miatt akik nem érdemlik meg, ettől az önbizalmad is nőni fog. :)


Abban reménykedem, hogy így előbb-utóbb találok olyan embereket az életembe akik megérdemlik a barátságomat és fontos leszek én is számukra :)

2018. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, írj nyugodtan! Elég sok mindent tudok sajnos a témáról.

25f

2018. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!