Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jön össze semmi sem? :/

Miért nem jön össze semmi sem? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, 23 éves srác vagyok.


Próbálkozom munkahelyen, de ott nincs olyan akivel tudnék beszélgetni. Most pénteken is úgy volt, hogy 2 emberrel is találkozom a hétvégén, az egyik lemondta, mert mégis csak ráért a bnője, a másik meg szimplán csak eltűnt chatről, meg se nyitja az üzeneteim, Vele ma moziba mentünk volna.


És mindig ez van, beszélgetek emberekkel, max. 1-2 tali és eltűnnek, látom, hogy másokkal közös képeket tesznek fel, nekem meg senkivel sincsen egy képem se. :(


Meg legtöbbször társaságban lógnak együtt, velem meg csak max. 1 ember talizik. Olyan szánalom ,,barátság"ok ezek. :(


Mit tehetnek még, hogy ez változzon? :(


2018. júl. 15. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress élő közösségeket.

Ha valahova mennek és szívesen mennél velük (biliárdozni, sörözni, bringázni, túrázni, strandra) kérd meg, hogy szóljanak, mert szívesen csatlakoznál.


Vagy ha vehetők rá, hívd meg őket te sörözni / biliárdozni. Én így építettem közösséget a legtöbb munkahelyen. Az első 3-at kellett megszerveznem és a többi ment magától.

2018. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Nagyon dühítő már 😡
2018. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen aktív lépéseket teszel?
2018. júl. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!