Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyáron "fájdalmasabb" szinglin...

Nyáron "fájdalmasabb" szinglinek lenni, mint máskor? Ha igen, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Számomra igen. Valószínűleg azért, mert túl sok a szabadidőm és nem tudom mivel foglaljam le magam. Egy idő után úgy érzem bekattanok egyedül, még akkor is, ha itt a családom, akikkel beszélgethetnék. Sokkal jobb érzéssel töltene el, ha lenne párom, akivel időnként kimozdullhatnék erre-arra, de azt hiszem, ez még nem mostanában fog bekövetkezni.
2018. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak azért hiányzik a kapcsolat nyáron, mert végre itt a jó idő, lehetne kimozdulni valakivel, közös élményeket csinálni, stb.

Erre viszonyt tavaly is és idén is "alkalmas" volt egy barátnőm, idén is vele megyek nyaralni. Nekem nem "fájdalmasabb", bár az is közrejátszik, hogy ilyenkor van a születésnapom, amit jó lenne valakivel meghittebben, romantikusabban is ünnepelni. De már évek óta úgy alakul, hogy mindig nyáron vagyok egyedül, szóval már beletörődtem... :D

32/N

2018. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Mindig ezt a hülyeséget hallom. Valentin napkor fájdalmas, aztán karácsonykor, aztán nincs kivel nézni a tűzijátékot augusztus huszadikán.
2018. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Az mindig fájdalmas, ha az ember nem magányos farkas, és vágyik a partnerre. Nekem ősszel is nehéz volt egyedül lenni, mert akkor még rádobott a hangulatra az idő is.

Mikor fiatalabb voltam, volt magányos nyaram, és rossz volt mikor mások csapatostul vonatoztak a Balatonra, nekem meg nem volt még csak társaságom sem. Néha megesett hogy hozzá tudtam csapódni valakikhez, de nem volt így nagy élmény, erőltetett volt. Ma már felnőtt fejjel másképp gondolom, nyáron a legkönnyebb egyedül is elmenni bárhova. Pl simán le lehet menni tópartra egyedül napozgatni, fürödni

2018. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Számomra soha nem fájdalmas, mert tengernyi egyéb boldogságforrás van az életemben a párkapcsolatokon kívül.
2018. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nincs olyan időpont amikor fájdalmasabb. Talán valentin nap, de más ünnepet vagy eseményt nem nagyon tudok elképzelni.


Az, hogy meleg van és süt a nap nem teszik fájdalmasabbá.

2018. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Számomra egyik legpokolibb időszak, főleg mert látom mindenfele az embereket kézen fogva járni és ettől csak még szomorúbb leszek. Ilyenkor mikor csomó szabadidőm van tényleg kéne egy olyan ember akivel el lehetne lenni, tudnék találkozni, ellehetne vele beszélgetni bármiről ilyesmik. De ez így nagyon unalmas és "fájdalmas"

18/F

2018. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én nem tudom egyedül is szar mert ahogy az első válaszoló irta nálam is az a helyzet.


Viszont lehet csak nekem állnak igy a csillagok az összes párkapcsolatom egy szar volt, még szarabb volt mint egyedül lenni.


Tavaly nyáron volt barátnőm nem magányos voltam, hanem idegbeteg miatta annyi hülyesége volt.


Összeségében szerintem szarabb egyedül lenni, de kapcsolatban sem "öröm és boldogság az élet" csak sokan azt képzelik.

2018. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#8 as hozzaszoloval ertek egyet ! 24L
2018. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igazából én jól elvagyok egyedül úgy általában. 27 éves vagyok, 2,5 éve egyedül.

Nem mondom, hogy néha nem jut eszembe, pl. egy téli estén, hogy milyen jó lenne összebújni, forralt iszogatni.

Vagy egy nyári napon elmenni kirándulni, vagy a Balaton parton ücsörögni.

De ezt leszámítva nem mondanám, hogy rossz nekem így.

2018. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!