Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyáron "fájdalmasabb" szinglin...

Nyáron "fájdalmasabb" szinglinek lenni, mint máskor? Ha igen, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 10:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Előbb egzisztencia kell, aztán a párkeresés
2018. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan rossz mint máskor.

Nekem csak szex kellene amúgy ami elmúlasztaná, semmi más. Programokat egyedül is tudok szervezni, ha akarok, szexelni viszont nem...:/

23f

2018. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Rossz szó, a "fájdalom".Engem inkább kiábrándít a nyár, az ismerősökből, állítólagos barátokbol.Lassan tizedik éve tapasztalom,hogy évközben amikor nem kapok szabadságot,vagy rengeteg a munka(iskolában dolgozom) akkor állandóan megtalálnak uton-utfélen,ismerősök,rokonok,hogy nem mennék-e el ide-oda velük,persze általában olyan lehetetlen időpontokban(délelőtt,késő éjszaka) amit a munka mellett nem tud bevállalni az ember.Amikor aztán jön a nyár és 5 hétig kényszerszabin vagyunk(mert én annak nevezem,ha nem akkor kapok szabit amikor szeretném),akkor meg mindenki elutazott,nyaral,nem ér rá,stb,kire mi jellemző, a lényeg hogy gyakorlatilag vagy magam megyek mindenhova vagy el sem indulok, ha egyedül nincs kedvem.És igen van olyan amikor az embernek rosszabb szinglinek lenni.Ez nem fájdalom a szememben,elfoglalom én magam,olvasok,kertészkedem,bicajozom,elmegy a nap hasznosan és gyorsan,ez a többiekből való kiábrándulás inkább nálam.
2018. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!