Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nyáron "fájdalmasabb" szinglin...

Nyáron "fájdalmasabb" szinglinek lenni, mint máskor? Ha igen, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 10:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mostani nyár évek óta a legeslegrosszabb. Még nyár elején elmentem egy-két koncertre egyedül és ott próbáltam ismerkedni, de teljesen sikertelen voltam. Csak egy nagyon csúnya lányt ismertem meg, de végül ő is ott hagyott szó nélkül ami nagyon rosszul esett. Illetve volt valaki akit rendszeresen láttam és mindig mosolyogtunk egymásra, de két hónapja szinte teljesen eltűnt. Picit még reménykedek benne, hogy augusztusban megint látni fogom és akkor kitörhet köztünk valami szerelem féle. Komoly kapcsolat nagyon úgysem lehetne köztük, én 36 éves vagyok ő meg sokkal fiatalabb. Én is gondoltam, hogy ha csak egy napra is, de elmegyek a Balatonra fürdeni egyedül, megiszok pár sört, megnézem a szép lányokat aztán hazatalálok ahogy sikerül, bagolyvonattal vagy bármivel. De közben eszembe jutott mi lesz ha még rosszabb lesz ettől és jobban fog "fájni" az egyedüllét. De megcsinálom azért is lesz ami lesz, nem rothadhatok itthon állandóan mint egy ócska, lyukas fazék. Lehet nem vagyok már húsz éves, de attól még jogom van élni ameddig élek. Itthon csak azt nézem a szomszéd jóember hogy csajozik be minden este és kaparom a falat mint egy ketrecbe zárt rágcsáló. Néha teljesen be vagyok kattanva, mert annyira nem bírom már, ha lenne egy revolverem fejbelőném magam.
2018. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 he84 ***** válasza:
Nekem attól függ, mikor mennyire vágyok intimitásra. Ha egy időszakban jobban vágyok rá és nincs senkim, akkor nyilván jobban fáj.
2018. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a szót nem szeretik a szinglik, ne használd, nagyon nagy tapintatlanság
2018. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem osszel-telen rosszabb egyedul lenni, de ez csak az en velemenyem mert en pl csak akkor szeretek programokat csinalni, mivel nem szeretem a meleget. Nyaron tokeletesen elvagyok egyedul.
2018. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Részemről igen, mert előekrülnek a szebbnél szebb női lábak és egyet sem leeht megérinteni, megmasszírozni.
2018. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak, ha suliba jársz, vagy tanár vagy. Hogy miért? Mert nyáron nincs meló, hogy lekössön.
2018. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a szingliség csak egyedül rossz, egyébként csapatban iszonyú trendi, annál nem rosszabb, mint amikor télen mindenki járkál koncertekre, sörözni, különdféle szórakozóhelyekre, kulturális rendezvényekre a vízpart mellől, a szingli csajok csak szinglikkel barátkoznak és alig várják, hogy a családosok szinglikké váljanak és belőlük legyen családos és büszke nő, ez sajnos igaz, de csak a nagyon alul kvalifikált szingli nőknél van így
2018. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Akinek nagyon fáj a szingliség, az miért nem tesz ellene...?!
2018. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem csak a szinglik vannak egyedül sajnos
2018. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha otthon ülsz egyedül és sajnálod magad, attól nem lesz jobb. Menj sportolni, akár egy kondiparkba. Nyáron a legegyszerűbb párt találni. Akár fiú akár lány vagy,a strandon, vízparton, szórakozóhelyeken rengeteg ellenkezőnemű fiatal tölti sz idejét. Szinte csak ki kell válaszd melyik tetszik, aztán próba-szerencse :)
2018. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!