Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek túlzásba viszem?

Szerintetek túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

A kálváriám 4 éve kezdődött!

Volt egy srác aki szeretett volna járni velem, de én mondtam neki hogy ne haragudj de én ezt nem szeretném!

Látszólag megértette de néhány hónappal később elkezdött a pokol

Kezdetben még csak Facebookon írt mindenféle pocskondiázos üzenetet, majd miután tiltottam jött a személyes megkeresés a telefonos és sms-es zaklatás.....feljelentettem

Elindult a nyomozás (irtó ügyesen csinálta a dolgokat így tavoltartas végzés lett az ítélet)

De onnantól kezdve bedurvult...követett mindenhová többször bántalmazott is megfélemlített

Egy idő után már nem mertem szólni senkinek sem csak csendben turtem

Mások előtt felfestettem a mosolyt éjszaka bogtem a szobámban

Közben Ő mindenféle kapcsolatomat tonkre tett

Szinte egy ember sem maradt mellettem a szüleimet kívül...

Kb ket és fél éven keresztül ment a megaláztatás....

Akkor voltam 19 éves

Most hogy másfél éve csak nagy ritkán bukkan fel én még mindig szenvedek

És nem is a testi bántalmazás viselt meg hanem a lelki....

Oly sokszor hallottam azt hogy semmi más nem vagyok csak egy jó test és szép arc....már teljesen megutaltam magam

Azóta nem nyilok meg az embereknek szinte taszitom magam mellől őket...

Egyszerűen nem tudok túllépni rajta

Pedig tud hogy masfel év alatt már túl kellett volna lennem de nem megy

Pedig 22 éves vagyok szeretnék szerelmes lenni, barátokat szerezni élni boldog lenni de nekem nem megy


2018. júl. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ezeket átt kell élned.

Semmi sem lehetetlen csak akarni és tenni kell érte.

Terhelő bizonyítékra volna szükség aztán irány a rendőrség, videó felvétel,hang felvétel amiből jó ha több van aztán csinálj belőle másolatot és vidd be a rendőrségre, másképp sajnos nem sok mindenre számíthatsz, amiket pedig ő mond neked az nem igaz csak tönkre akar tenni ahogy olvasom már lassan el is éri a hatását ezért kell cselekedned és bizonyítékot gyűjteni hogy be zárják a börtönbe, sok sikert kívánok és kitartást.

2018. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű, hogy hogy lehet valaki ennyire kicsinyes... Ha nem vagyok túl tolakodó, megkérhetem, hogy privátban megírd, hogy mégis mit csinált, amivel ennyire tönkre tudta tenni a kapcsolataidat? Hogyan marta el mellőled az embereket?
2018. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nekem is írhatsz nyugodtan :-)
2018. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan olyan szépen mondtad neki azt, hogy "ne haragudj, de én ezt nem szeretném"? Mert a mai lányok eléggé gusztustalanok, ha valakit lekoptatnak így nem csodálkozom, ha egy-két ember megharagszik rájuk. Másrészt honnan tudta a telefon számod? Eléggé egyoldalúan írtad le ezt az egészet. Meg, hogy tette tönkre a kapcsolataidat? Nagyon sántít ez a sztori.
2018. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!