Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak? Annyira egyedul...

Mit csinaljak? Annyira egyedul erzem magam.

Figyelt kérdés

Egy pár napja rám tört a nyári depresszió. Nem olyan súlyos még csak reggel és este érzem. Vannak barátaim de velük most nem tudok találkozni mert alutaztak. A pasimmal se tudok talalkozni mert pont megvan es ilyenkor sose akarok vele talalkozni.

Tudom, sportoljak keressek baratokat. De az az igaszssag hogy nem tudom ravenni magam, es itthon vagyok egesz nap, es ulok a teve elott. Mit tudtok tanácsolni?


2018. júl. 29. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle sokkal jobb, de menj ki sétálni egyet, addig sem otthon görcsölsz meg a tévének is kell egy kis pihenés.
2018. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi de tenyleg nem tudom magam ravenni hulla faradt vagyok
2018. júl. 29. 10:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan ffi vagyok, tehát nem érzem át a 'női dolgokat' de ilyen hasonló érzelmi hullámvasutakat én is átélek néha. Fáradtság, kedvetlenség, negatív emberek közelsége stb stb okán. Ilyenkor azonnal elengedem azt az elvárást, hogy muszáj legyen a napnak tartalmasan eltelnie. Ilyenkor csak a létezésre koncentrálok, semmi egyébre. Tv helyett én képes vagyok inkább heverészni, vagy akár napozni strandolni egyedül is. Ne görcsölj, az enerváltság is múlandó dolog. A barátokat és a jó közérzetet sem lehet akarással megoldani. Hagyd magadat kicsit elengedődni. Illetve én még meditációval is szoktam kicsit operálni.
2018. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes, annyi hogy nincs barátnőm.


Nem feltétlenül depresszió ez szerintem mindenki magányos valamilyen szinten de lehet csak én gondolom ezt.

2018. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom depresszio e de tavaly nyaron is volt ilyen
2018. júl. 29. 11:00
 6/11 A kérdező kommentje:
De micsinaljak egesz augusztusban?
2018. júl. 29. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megjött neked, miért kellene a barátodat hanyagolni. Lehet, hogy pont az ő ölelésére, és szeretetére van szükséged.
2018. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom csak ilyenkor nagyon sok jön görcsölök is rohadtul es fél óra alatt átázok ráadásul szédülök és a fejem is fáj
2018. júl. 29. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Azt kérded mit csinálj egész augusztusban. A menstruáció néhány nap. Utána miért nem tudsz együtt lenni a pasiddal?
2018. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert neki edzotabor van es csak 1 orara tudunk talalkozni mert messze lakunk de mit csinaljak a nap tovabbi 23 orajaban???
2018. júl. 29. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!