Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek önmagam, ha nem...

Hogyan legyek önmagam, ha nem is ismerem igazán, csak azt tudom, hogy milyen szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nincs olyan, akivel teljesen egy hullámhosszon lehetek. Meg tudom érteni az embereket, de nem érzem azt, hogy engem teljesen ismernének és megértenének. Hogy lehetnék magabiztosabb, felszabadultabb és lazább? Azt érzem, hogy nem fogadnak el az emberek úgy, ahogyan egyeseket, emiatt nem találom meg a számomra megfelelő társaságot. Sokminden érdekel, rengeteg hobbim van és szeretek új dolgokat, ételeket, embereket kipróbálni, megízlelni, megismerni. Nem tudom rendbe szedni a kavargó gondolataimat sem, sokszor saját magamnak is ellentmondok. Hogy találhatnék olyan embereket, akik mellett, őszintén, igazán és önfeledten nevethetek, és azt érzem, hogy az én társaságomban ez az érzés náluk is kölcsönös?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. júl. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdés helyesen: Hogyan legyek önmagam, ha nem is ismerem igazán önmagam?

A válasz: Ismerd meg önmagad.Γνώθει σεαυτόν Gnóthi szeauton


és akkor lesznek jó barátaid is.

2018. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én leülnék Veled beszélgetni egy jót. Hasonló cipőben járunk.
2018. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia sajnos én is ebben a helyzetben vagyok engem se ért meg soha senki. Boldogtalan is vagyok semmi kedvem az élethez így. Barátaim sincsenek nem is vagyok társasági ember de viszont szeretném ha végre találnék egy olyan barátot vagy barátnőt aki megért engem is. Akivel megoszthatom a gondjaimat és ő is velem az övét. Szóval nem csak te vagy így hanem sajnos én is.
2018. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Hasonló helyzetű vagyok, én sem ismerek olyan embereket, akikkel jól érezhetném magam. Engem sem fogadnak el, sőt, vannak helyek, ahonnan még ki is taszítanak. Ez a kemény és mindenre kiterjedő véleményem miatt van. Sokat fog rajtad is segíteni, ha rájössz, hogy mi miatt vagy a jelenlegi helyzetben, így megbarátkozhatsz vele. Ahhoz, hogy magabiztosabb legyél, mentálisan és testileg kell magadat megerősíteni. Tanulj küzdősportot, ne az edzőterembe járj, hanem fogj egy homokzsákot, tegyél bele 1 kg homokot, majd 30 percig foglalkozz vele (fuss vele, dobáljad emelgessed). Minden nap tegyél bele több homokot. Nekem az hatott, hogy leírtam a gondoloataimat, véleményemet több társadalomkritikáról szóló könyvet is írtam. Ezeket megtartottam magamnak, mivel senkit sem érdekli és senki sem értené meg azt, ami benne van. Írhatsz egy fantáziakönyvet is, ami lecsillapítja a fejedben tomboló kihasználatlan vihart. Hallgassad meg mások véleményét, formálj sajátot, ami a TE véleményed és ezt ne folyásolja be senki. Tanulhatsz is. Itt nem arra gondolok, hogy fogsz egy iskolai tankönyvet éa bemagolod, hanem arról tanulj, ami érdekel. Engem az elméleti fizika, csillagászat,

2018. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és társadalom érdekel. Ahhoz, hogy hasonló érdeklődésű emberekhez kerülj, várnod kell. Nem fog gyorsan menni, de az eredmény számít. Ha érdekel további részlet, kérdezz nyugodtam.

U.i;

Bocs, nem tudtam befejezni a választ, rossz gombot nyomtam meg.

2018. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!