Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok de meg szeretnék változni.

Figyelt kérdés

Nagyon kevés az önbizalmam,csúnyának tartom magamat.Eléggé csendes és visszahúzódó vagyok sajnos,nem tudon,hogy ezen hogyan változtathatnék.Eddig még nem volt barátom,nem is tudom, hogy milyen érzés lehet a szerelem.Emiatt nagyon szomorú vagyok.Úgy érzem,hogy semmi értelme nincsen az életemnek.

A kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnék megváltozni,hogy legyen több önbizalmam,hogyan lehetnék szimpatikus az embereknek?

Már kezdem feladni a reményt,egyre rosszabb gondolatok jutnak az eszembe,nincs kedvem,motivációm semmihez,úgy érzem,hogy minden mindegy így,hogy nem tudom senkivel se megosztani a boldogságomat.:(

Szeretnék megváltozni de nem tudom,hogy hogyan kezdhetnék hozzá.



2018. aug. 5. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Először is miért érzed magad csúnyának? Barátaid vannak? Hány éves vagy? stb

mesélj magadról

2018. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Először is:Senki sem csúnya! Ez csak társadalmi nyomás hogy legyél tökéletes,mert csak akkor vagy ember.Az önbizalomhiányon az önismereti tréning,sport vagy egyéb szabadidős kinti tevékenység segíthet de ezek is csak addig segítenek míg nem válik erőltetetté.
2018. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Valami háttért vagy legalább kort és nemet írj. Annyi mindentől függ. Most azzal, hogy kiírod depis vagy segítsetek, őszintén hogyan? Helyetted tegyük meg azokat a lépéseket amit neked kéne?

Itt egy példa ami önbizalom növelő: Ha csúnyának tartod magad kezd el fogyózni/edzeni, smikelj, tegyél azért, hogy szép legyél és ne fogadd el, hogy csúnya vagy.

Ha csendes vagy, olvass sokat, ezzel nő a szókincsed és a gondolkodás modod is megváltozik a sok olvasástól, kitágul a fantáziád. Jobban tudsz majd kommunikálni másokkal ha jobb a szókincsed, és szépen beszélsz. De kezdésnek neten is beszélj nagyon sok emberrel. Minél hosszabb leveleket írj, az is gyakorlás és javítja a kommunikációt ha sokat írogatsz, utána már ha ez jól megy csak ki kell mondani :) Remélem valamennyire tudtam segíteni :) Hajrá!

2018. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerős
2018. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az önismeret a kulcs. Aztán jöhet a többi... ;)
2018. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Nincs csúnya ember, csak olyan, aki nem tetszik valakiKNEK.

A jellem a fontos, abba tudok csak bele szeretni, nem a melleidbe.


Az önbizalom az önmagadban való bizalomból fakad, tehát elhiszed, és tudod hogy mire vagy képes. Ez az önismeret.


Miben vagy jó, milyen értékeket tudsz adni a másiknak (a jövendőbelidnek)? Ez a tudás adja a magabiztosságot, ami miatt engem egyenesen egoista baromnak tartanak. :)


Keresd meg (mert VAN) azt, ami értékes benned, és erre legyél "büszke". Ez az önbizalom.

2018. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csúnya nem lehetsz.

Max igénytelen :)

2018. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#1:Nem érzem azt,hogy csinos lány lennék aki tetszene bárkinék is.Eddig még egy fiú sem érdeklődött irántam.De nem vagyok igénytelen vagy ilyesmi.Barátaim sajnos nem nagyon vannak de ez az én hibám is,lett volna lehetőségem barátkozni de elszúrtam.Egyebként 18 éves lány vagyok.


De a tanácsokat köszönöm mindenkinek megpróbálom megfogadni őket.:)

2018. aug. 5. 21:31
 9/12 he84 ***** válasza:
A belső és a kisugárzás sokkal fontosabb. Nem vagyok én se egy szép nő, én irántam se érdeklődtek a fiúk, de nem is annyira akartam. Egy lány is kezdeményezhet akár neten, akár élőben, nálam neten volt már rá példa és volt akinél bejött a dolog, volt akinél nem. És csak mert nem érdeklődnek utánad fiúk, nem feltétlenül azt jelenti, hogy akkor baj van veled. Nem kell sietni és nem kell elvárni az érdeklődést, egyszerűen eddig nem voltak olyan helyzetek és körülmények.
2018. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
he84! Én azt hittem eddig rólad, hogy srác vagy, olyan logikus válaszokat szoktál adni! o.O
2018. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!