Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barátnő hiánya miatt vagyok...

A barátnő hiánya miatt vagyok magányos? 19/F

Figyelt kérdés
Sok barátom van, 2-3 naponta együtt töltjük a napot. Mégis abban a 2-3 napban nagyon magányos vagyok és unatkozom. Eémegyek sportolni konditerembe ahol beszélgetek másokkal és utána megint unalom. Volt egy játék ami csak rátett egy lapáttal. Azthiszem a Life is Strange volt. Láttam, hogy ott milyen boldog a két lány és mennyire összetartanak minden időt együtt töltenek. Majd belegondoltam hogy nálam ilyen csak 3 naponta van, mert akkor érnek rá a többiek vagy csak egyikük. Olvastam az oldalon, hogy a párkapcsolat hiánya okozhat ilyen érzést (mivel még sosem volt barátnőm). Lehet a játék is azért érintett meg annyira mert lány kapcsolat volt benne, mondjuk mintha valamelyikük a barátnőm lenne.

2018. jún. 29. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyszerű meglátás! Igen. Reméljük, minél előbb kupán csap a szép szerelem, hogy ne okoskodj ennyit, hanem élj boldogan.
2018. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

üdv a klubban, csak érdeklődöm, konditeremben hogyan beszélgetsz másokkal, én max addig jutok, hogy ezt vagy azt használod, azt általában az emberek feléből lejön, hogy nem akar nagyon kommunikálni


a másik felével lehetne, de nem tudom mit mondjak


24f, de a magány úgy érzem megőrjít, néha leakarok ugrani vmi hídról

2018. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában én úgy szoktam, hogy ha csinál egy adott gyakorlatot, akkor beszállok hozzá majd elkezdek valamiről beszélni. Pl mennyivel szoktad csinálni, tudsz- e valaüi technikát ehhez meg ahhoz. Ha ez nem jön be, akkor velem egykorúakkal szoktam beszélgetni pihenés közben szintén gyakorlatokról (mivel alapja lennie kell beszélgetésnek). Ha ez se jön be, akkor van egy TV a konditeremben (mindig van aki nézi pihenés közben), odamegyek hozzá és eékezdem kérdezgetni pl. focinál kinek szurkol ki lőtte a gólt stb. Ezzekkel a technikákkal "barátkoztam" és ismerkedtem össze AZOKKAL AKIKET MINDIG LÁTOK. Vagyis ők a törzsvendégek, akiket mindig megtalálsz. A barátkoztam szó azért van idéző jelezve, mert nem lógok velük mint a rendes barátaimmal, viszont az edzőteremben úgy vagyunk egymással mint a rendes régi barátok. Ezek között az emberek között akad 17-45 éves korig terjedő ember.
2018. jún. 29. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha így érzd, akkor menj és keress magadnak egy barátnőt. :D

Most komolyan mégis milyen választ vársz itt?

2018. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!