Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen könyveket tudnátok...

Milyen könyveket tudnátok ajánlani megbocsátás és társkeresési problémák témakörben?

Figyelt kérdés

Megbocsátásnál arra gondolok, hogy saját magunknak tudjunk megbocsátani régi hibáinkért.

Társkeresésnél pedig olyan kellene, ami segít felismerni mit ront el az ember. Nem az elköteleződéssel és nem is a bizalommal van a baj.

Illetve ami még fontos lenne, hogy ne a szülőkre vezessen mindent vissza a könyv, mert amikkel eddig próbálkoztam ezt csinálták, de nem volt hasznos, mert az én szüleimmel nem voltak olyan problémák, mint amiket fel szoktak hozni. Nálam valami tinédzser korombam romlott el a kortársak, a tanárok és saját hülyeségem hatására.


2018. aug. 14. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

ez pl nagyon segítő:

[link]

2018. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Nálam valami tinédzser korombam romlott el a kortársak, a tanárok és saját hülyeségem hatására.


Valamit beengedtél magadba, valamit tettek veled, vagy te aminek a következményét viseled.


Kéne tudni hogy mi történt valójában. Enélkül ajánlani sem lehet semmit, mert az csak elvenné a figyelmedet és altatná, de meg nem oldaná a problémádat.

2018. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vikiolvas.blogspot.hu


Nála tuti talász ilyen témában is ajánlót!

2018. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bullshiteket hagyd a francba! Valaki szakkepzettebb emberrel kéne foglalkozni nemde? Csernus Imre könyvei. Kiút...Ferfi (nem csak ferfiakrol/nak szól) Rengeteg mindenrol ir,csak ajanlani tudom,nagy értékek azok a könyvek hidd el
2018. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!