Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldognak lenni egyedül?

Jocika147 kérdése:

Boldognak lenni egyedül?

Figyelt kérdés
Ti hogyan találtátok meg egyedül? Már akinek egyáltalán sikerült. Mert gondolom ha magában nem megy az embernek, akkor más melett sem lesz az
2018. aug. 18. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A szokásos tanácsok:

- dolgozz

- keress hobbit

- járj társaságba

- tanulj valamit

Van, akinek bejön, másnak nem.

2018. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egyedül a társaság ami segít feledni, csavarogni stb stb.
2018. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az segít, hogy tudom magamról, hogy kritikus, pesszimista ember vagyok, kevés dolog tesz boldoggá. Mióta ezt elfogadtam magamban, kevesebb elvárást támasztok magam felé. (Ajánlom olvasásra a temperamentumról szóló irományokat és tesztet) Soha nem fogom annyira könnyen venni az életet, mint optimista társaim, de ettől még nem rossz az életem. A ritka, de boldog pillanatnak is lehet örülni. Az már egy nagyon jó felismerés, hogy nem mástól leszel boldogabb. Ideig-óráig lehet, de ez múlékony.
2018. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgozni dolgozom, tanulni most akarok egy teljesen más szakmát mint amiben jelenleg dolgozom. Tarsaságba nem járok, az az igazság hogy nem kedvelnek a körülöttem lévő emberek. Vagy csak épp nem keresik a társaságom. Tisztában vagyok pár rosz tulajdonságommal és tudom hogy sokszor észre se veszem magam, ugyanakkor úgyérzem, azért sem nagyon illek a környezetembe, mert őszinte ember vagyok. Nem akarok másnak megfelelni úgy,hogy olyan legyek amilyen nem vagyok valójában. Nyílván nem csak ez a baj, és mint mondtam az én hibám is, de mégsem értem hogyan hozhatnám helyre magamat és az életemet.
2018. aug. 18. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!