Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért ilyen élet jutott?

Nekem miért ilyen élet jutott?

Figyelt kérdés

Huszon évesen az életem az egy nagy nulla. Egy éven belül most fogok a 6. helyen dolgozni, mert idióták a munkaadók. Nem velem van a gond, mert meg vannak velem elégedve, én én nem vagyok a főnökkel, vagy kevesebb fizetnek, vagy nem jelentenek be, stb.

A magánéletem nincs. Nincsenek barátaim, barátnőm soha nem is volt:(

Hiába próbálkozok lányoknál de semmi, senkinek nem kellek.

Miért szenvedtet ennyire engem az élet?:/


2018. aug. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudjuk. És azt sem, hogy NEKEM miért ilyen élet jutott. Feleségem meghalt, 7 év alatt 3 baleset ért, 3x voltam halott, és 6x műtöttek. Szívesen cserélnék veled most rögtön akár.
2018. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a dolog eléggé relatív.
2018. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egy éven belül most fogok a 6. helyen dolgozni, mert idióták a munkaadók."


Itta zért jobban beleasnék a dolgokban, mert az hogy te egy év alatt a 6. Munkahelyet taposod nem biztos hogy a munkaadó hibája....


Azért keresgesd magadban azt a hibát, mert szerintem ott lesz a baj...

2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem velem van a gond, mert minig dicsértek, hogy milyen hamar beletanultam, átlátom a dolgokat...

Az egyikhelyen nem fizettek ki rendesen a másik helyen egy idő után 1.5 ember munkáját kellett megcsinálnom, mert a főnök fia nem volt hajlndó dolgozni, de több pénzt nem kaptam. A másik helyen nem jelentettek be pedidig az elején megbeszéltük, én hónapokig vártam, folyamatosan kérdezgettem hogy mikor jelent be, de nem jelentett. Meg még sorolhatnám.

Vonzom a hülyéket, szerintem...

2018. aug. 21. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Költözés gondolata nem merült fel még soha Benned komolyan? (Kisváros, nagyváros, kisközség, nagyközség, stb.)


Nyelvtanulás? Külföldi utazás lehetősége?

2018. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2018. aug. 22. 07:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki a maga baját érzi a legnagyobbnak,sokan élnek nálad rosszabb helyzetben a lényeg hogy ne add fel. Budapesten rengeteg munkahely van próbálkozz csak és közben keress társat de ne görcsölj rá azért.,mert depis leszel,szorongásos stb az meg nem segít.
2018. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj, keress tovább. Ne légy "feladó típus".

Lehet, hogy egy helyen találod meg a normális munkahelyet és a párodat.

2018. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!