Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elegetek van mindenből és...

Ha elegetek van mindenből és mindenkiből és ha egyedüllétre, magányra vágytok mit csináltok olyankor vagy hova mentek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp természet..

itt (Somogy) vannak erdők, tavak, hegyek, rétek, stb..

megyek bele a vakvilágba minden nélkül, életképtelenül, védtelenül, spontán és kb 1-3 óra alatt lefoszlik rólam minden kötelesség, számítás, üzlet, fájdalom, siker, minden ami gyerekként sem jött velem folyton..

és mikor ez egy pár perce már megvan, észlelem, felfogom és azonnal visszafordulok mert ennyi már feltöltött a terhek viseléséhez..


van még egy másik verzió is mikor az egyik lány unokatesóm vízparti nyaralójában sörözünk csak ketten v max hárman..

ő is nyakig van olyankor az alkalmazottaival meg mindennel, és ezt így megcsevegjük..

2018. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ilyen vagyok: GYK-zom, kerékpározom, utazom.
2018. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Emésztem magam, hogy nincs saját szobám. Több, mint 50 éve hiányzik!
2018. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Limmat partjára, de ha olyanom van, akkor elmegyek valamelyik közeli Alpok-béli hegre túrázni :D
2018. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem folyton ez van, de nem tudok kivel/hova menni. De a zene egy időre lenyugtat, és pár percre az öngyilkosságtól is elmegy a kedvem :)
2018. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!