Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érjem el azt, hogy...

Hogy érjem el azt, hogy szeressenek az emberek?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ki vagyok közösítve mindenhonnan. Óvodában is bántottak a fiúk, általános suliban meg mindkét nemnek céltáblájává váltam, amit annyira meguntam, hogy csokikat kezdtem el venni a maradék pénzemből, és odaadtam az osztálytársaimnak. Volt, aki megköszönte, de másnap ugyanúgy le se szrtak, ha meg én mentem oda, levegőnek néztek. Apám szintén bunkó velem, húzza a száját ha hozzám beszél, lekezelő és érzéketlen. De csak velem. Próbálkoztam nála is, hogy reggelit csinálok neki, hazajön a munkából, kaja van itthon, de a stílusa változatlan. Anyámmal meg az a gond, hogy nem figyel rám. Mutatok neki valamit a gépen, de alig akar ránézni, már a tévét bámulja, és le se fossa amit mondok. Nagyszüleim, tesóim mind ilyenek, hadd ne kelljen bemutatnom őket is... És nem tudom miért ilyenek velem, mert rendes vagyok mindenkivel. Szerintetek?
2018. aug. 31. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert azt sugarzod felejuk, hogy "rugj meg". Nem viccelek. A te hozzaallasoddal van a baj. Kezdj el pozitivan viszonyulni masokhoz, mert benned van a hiba. Nem a kedvesseg a pozitiv.
2018. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hova jársz most?

Iskolapszichológussal tudsz beszélgetni pl?

2018. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szüleim elintézték, hogy ritkán kelljen bejárnom. Sokan bántottak.
2018. aug. 31. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:

én szerizlek <3<3<3<3<3

fel a fejjel, húzd ki magad és állj ki magadért

2018. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1 hogy lehet olyan sugározni hogy "rúgj meg" ? :D

Normálisan fejtsd ki ne csak 1-2 mondatban.

2018. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az általad felvetett probléma. Én életem delén járva sokszor érzem, hogy partvonalra kerültem, nem igazán tudtam beilleszkedni az úgymond "Nagybetűs "életbe. Pedig engem az iskoláimban nem közösítettek ki és mindig is szerető családi közeg vett körül. Sajnos azt sem tudom mondani,hogy a gyermekkori traumákon lépj tovább, mert azokon nem lehet egyszerűen csak túllépni.Olyan mélyen rögzülnek az emberben,hogy maga sem tudja miért, bizonyos szituációkban kényszeres sírhatnékja támad.A kérdésedet ugy változtatnám meg: "Hogy érjem el azt,hogy szeressen EGY ember?"Olyan emberrel próbálj kialakítani egy társas kapcsolatot,aki lelkileg erősebb nálad, de ezt az erejét a Te támogatásodra is tudja fordítani.Vagy olyan emberrel,akinek hasonló tapasztalatai voltak gyermekként, így kölcsönösen megérthetitek egymást.Egyik sem könnyu út, de ezt tartanám járható útnak a "szeressen minden ember"lehetetlen céljának kitűzése helyett.Életkort azért irhattál volna.
2018. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pelgrim ***** válasza:

Miért várod másoktól, hogy szeressenek? Szeresd te magadat, ne próbálj szeretetet vásárolni, az lehetetlen.

Fogadd el és szeresd magad, állj ki magadért, ismerd meg önmagad, vedd tudomásul, hogy te egy nagyszerű, szeretni való ember vagy, tegyél szert egy szilárd öntudatra és önbizalomra.

Így téve egy idő után azt veszed észre, hogy az emberek már nem közömbösek irántad, szeretnek, mert érezni fogják a szeretetet benned, érezni fogják, hogy méltó vagy a szeretetre.

A szeretetnek belőled kell kiindulni első sorban magad iránt, aztán majd jöhetnek mások.

2018. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!