Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki magányos, és mondjuk...

Jocika147 kérdése:

Ha valaki magányos, és mondjuk tele van negatív érzelmekkel ez átjön netes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Most itt konkrétan arra gondolok, hogy ugye mindenkinek van egyfajta kisugárzása. Nekem mondta már egy pár ember hogy mindig olyan rosz,negatív kisugárzásom van. Igazat adok nekik mert tényleg igyvan. A kérdést azert tettem fel mert magányos vagyok, nincsen senkim, es ha pl netes oldalakon akarok ismerkedni, nekem egyszerűen nem jön össze. És azt azért kizárnám hogy annyira csúnya vagyok hogy emiatt nem jön össze. :)

Csak már egyre kevésbé bírom igy az eletem, nem jarok sehova senkivel, nem beszelgetek senkivel. Ha valakivel el is kezdek, csak kis ideig tart, aztan vege van.


2018. szept. 2. 18:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer neten ismerkedtem egy nővel,volt már vagy tiz éve is. Akkoriban még minden más volt.Könnyebben ment az egész.Ma már óvatosak sokan vagy csak unalomból vannak fenn..De nem ez a lényeg hanem hogy megkértem a nőt hogy mondja el de tök őszintén hogy milyennek lát.Azt mondta elég negatív vagyok és még a testtartásomon is látszik hogy teher van a vállaimon.Persze képletesen. Egy külső szemlélő sokkal meg tud itélni minket ,mint mi magunkat. A te esetedben mondjuk megvan a helyes önkép.Változtass,hidd el megéri. Nekem happy end lett a vége,pedig sosem gondoltam volna.
2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!