Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elköltöztem Szegedre a régi...

Elköltöztem Szegedre a régi városomból. Egyetem miatt. Kihagytam egy évet. A szaktársaim elfelejtettek. Nincsenek barátaim itt. Mit lehetne tenni? Depressziós lettem sajnos.

Figyelt kérdés
Az van, hogy minden napomat egyedül töltöm.Teljesen elfelejtettek az egy év alatt.Nem hív senki sehova és egy lúzernek érzem magam emiatt.Mindenhez nagyon negatívan állok a mindennapi tevékenységeimet sem tudom már elvégezni. Mit lehetne tenni?

2018. szept. 11. 15:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen elég szarul élem meg, valóban úgy érzem, hogy hiba volt eljönni. Lehet, hogy csak türelmetlen voltam vagy nem tudom.Én azt hittem,hogy itt minden másként lesz és úgy jövök vissza ide ahogy elmentem.Amikor elmentem passzívra azért úgy ahogy kedveltek... Nem azt mondom, hogy szerettek, de ment a duma,ha késtem volt,hogy foglaltak helyet nekem is,ha nem mentem írtak h te miért nem voltál vagy kérdezték szóban,hívtak bulizni vagy "alapozni" bulik előtt.Meg akkor tudtam még mosolyogni nem éreztem magam magányosan sőt még fontosnak is éreztem magam. A cucc az meg azért van, mert nagyon erősen befolyásolja a hangulatomat pozitív irányba.Teljesen kicserélődök olyankor és boldog vagyok, de érted én eddig boldog voltam nem kellett pótszer. Most van csak ez az üresség amióta visszajöttem tanulni.
2018. szept. 11. 16:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Az az uresség mindig is ott volt, csak eddig betömték a barátok, a bulik.

Miért nem tudsz annak örülni ami van, akár magának a ténynek hogy élsz, fiatal vagy és tanulhatsz!

A legnagyobb önbizalom ebben van.

Aztán jöhetnek a barátok meg a többi.

2018. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De én hálás vagyok, hogy tanulhatok. Az elmúlt egy évben 3 műszakban dolgoztam egy gyárban a szalag mellett. Csak egyedül minden sokkal szarabb...egy idő után elviselhetetlenné fokozódik ez az egész érzés és csak erre tud gondolni az ember a saját magányára meg, hogy ő azaz én mindenből kimarad.
2018. szept. 11. 17:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetlen hét telt még csak el, akkor mi az a minden?A múltat megváltoztatni nem tudod, de ha ezen búsongsz, jajgatsz, akkor a jövőd tényleg egy pokol lesz.
2018. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Voltam ma suliba,dumálgattam holnap bulizni is megyünk kari bulira. Ott lesznek szaktársak is. Aztán holnap még előtte lesznek közös óráink ott is majd dumálgatok, hogy ki jön mint lesz, hogy lesz. Elvileg lesz előtte közös alapozás is.Ez már egy jó kiindulási pont.Nem tudom emberek, de egy hét után valamiért nagyon lehozódtam az életről, de azon kell legyek, hogy sikerüljön minden. Nem akarok boldogtalan lenni. Mostantól máshogy állok a dolgokhoz.Valamiért abból indultam ki, hogy á én nem meg nekem ez nem jön össze. Meg sem próbáltam még igazán.Meg mindenki azt mondja, hogy itt rendes emberek vannak, nyitottak jófejek. Én vagyok voltam csak túl pesszimista :/ Valahogy építenem kell az önbizalmamat meg önismeretemet.
2018. szept. 11. 20:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia! én is szegedi egyetemista vagyok, és úgy saccolom, veled egyidős. Nekem írhatsz privit bátran :)
2018. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Javult már a helyzet?
2019. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Fedezd fel Szegedet!


Tisza part

Holt Maros

Gergely liget

Mélypont

Csendes wellness

Somogyi könyvtár

...

2020. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!