Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a fenét csináljak, ha úgy...

Mi a fenét csináljak, ha úgy érzem teljesen kiégtem és semmi energiám sincs semmihez?

Figyelt kérdés
Utolsó előtti félévemet kezdem meg az egyetemen, de teljesen elfogyott minden erőm és reményem. Szorongásos hányingereim vannak, emiatt egész nap nem tudok enni és az órákra koncentrálni. Iszonyatosan gyenge vagyok fizikálisan, emiatt a libidóm is olyan alacsony, hogy egyáltalán nem érdekelnek a csajok (nem mintha a basic külsőm miatt amúgy lenne esélyem párkapcsolatra), de még spanjaim sincsenek, mert senki nem kíváncsi egy unalmas, fáradt személyiségre. A szakdolgozatomat el se kezdtem még és semmi ötletem sincs, hogy mit kellene csinálnom, ill. hogy kezdjem el. Naponta gondolkozom el azon, hogy nincs miért élnem, mert megfojtanak a mindennapok és legszívesebben felkötném magamat, de úgy is tudom, hogy jóval nagyobb pokoli kínfájdalom lenne az a pár perc, mint az egész életem. Semmi motivációm, életkedvem. Legszívesebben egész nap a szobámban aludnék, ami nyilvánvalóan nem kivitelezhető hosszútávon.

2018. szept. 11. 18:36
 1/3 anonim válasza:
55%
Próbálj meg a szabadidődben motivációt nyerni. Nekem is volt annyira enervált korszakom hogy egy filmet se voltam képes hetekig letölteni, de agogy túllendültem ezen, beindult minden. Ha fáradt vagy akkor pár napig ne foglalkozz semmivel, csak kapcsolódj ki és csináld azt ami érdekel, ez az egyetem alatt még könnyen belefér. Ha szembesüls érdekes, izgalmas dolgokkal, az újra felébresztheti a motivációt minden téren.
2018. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Sportolj. Az uszas, illetve az azt koveto kellemes faradtsag csodakra kepes.
2018. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Én is pontosan így éltem az előző évben, tehát abszolút megértem, mit érzel. Aztán elkezdtem biciklivel járni iskolába, ami azért sokat segített (ráadásul ingyenes és nincs is senki, aki hajszolna vagy sürgetne).


Bár szerintem leginkább arra lenne szükséged, hogy valaki kiemeljen téged a gödörből, melyre az élet nap nap után lelkesen pakolja rá a homokréteget. Nekem közvetve van egy ilyen személy, de közvetlenül nekem sincsen senkim igazából, így egyedül tengetem a mindennapokat.


Ha szenvedéseid helyszíne Budapest, írj, s meglátjuk, tudok-e neked segíteni valamiben. Értelmesnek és mély lelkűnek tűnsz, én pedig nagyon sokra tartom az ilyen emberek társaságát, csak sajnos alig akad egy-kettő.


25f

2018. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!