Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék boldog?

Luis19 kérdése:

Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Egy szegény családból való vagyok.

Anyukámmal és testvéremmel élünk egy lakbérbe. Apámat még 2012-ben elvesztettem. 1 hete vesztettem el az 1 éves kapcsolatomat, egy új városba költöztünk ahol nem a magyart beszélik. Barátaim nincsennek, munkahelyem pocsék, de 8 osztallyal nehéz normális munkahelyet találni. Anyám meg gyászolja a volt élettársát ,meghalt. Igen vannak céljaim, de nehéz így egyedül. Jó esne egy vagy kettő barát. Csak ez a vágyam,hogy boldog legyek. És ha ez sikerül akkor a családomat is képes leszek kirangatni a sötétségből.


2018. szept. 17. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Van valamilyen hobbid? Keress olyan csoportot, akár online is, ahol így tudsz ismerkedni.

Csak egy kérdés, miért nem tanulsz tovább? Ott is lehet barátokat találni, nem mellesleg az életben a 8 általánossal semmire sem mégy.

2018. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos anyagi gondok végett nem bírtam tovább tanúlni. És most 18 évessen hogyan?
2018. szept. 17. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Estin, levelezőn, nappalin, bárhogyan leérettségizel, érettségi után ingyenesen elvégezhetsz 2 okj tanfolyamot.. Nem magyarországon éltek?
2018. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,Szerbiába élünk sajnos.
2018. szept. 17. 14:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából a 8 osztállyal nincs gond. Csak a nyelv nem megy, mert munkák vannak és csak követelik a nyelvet. De mivel 18 éves koromig egy magyar faluba éltem, Magyar iskola és igy.De minden mellet csak barátok kellenének és gondom nem lenne.
2018. szept. 17. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen majd lesznek haverok, barátok, és ahova költöztetek, majd kialakulnak a kapcsolatok :)
2018. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulást semmiképp ne vesd el, saját bőrömön tapasztaltam. Valahogy nem lehetne azt megoldani hogy átjárj Magyarországra tanulni, leérettségizni? Vagy mivel ott is élnek jócskán magyarok, nincs ilyen esti suli kifejezetten magyaroknak? Ha meg egyik sem opció, akkor menj el valahová dolgozni, gyűjts 1-2 évig, aztán menj vissza Magyarországra, érettségizz le, aztán mehet az egyetem, ott meg ugye meg lenne oldva a dolog a kollégiummal, diákmelóval, és sok emberrel is megismerkednél. Nehéz lesz, de nem lehetetlen. Inkább most, mint majd 10 év múlva az alja munkától teljesen kiégve próbáld összekapni a életed.
2018. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egy Virágtermesztő valalatnál.nem vagyok bejelntve. Az esti iskolát szeretném megpróbálni és végéig vinni. De szeretnék Magyarországon élni és azért egyben spórolok,hogy ha ki megyek dolgozni legyen pénzem még nem kapok fizetést.
2018. szept. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!