Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/300 anonim ***** válasza:
100%

kérne erre...

Bocsi hamar küldtem.

2018. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/300 A kérdező kommentje:
80- Lehet igazad van, sőt nem hazudok én is tudom, de ilyen nincs.
2018. szept. 20. 18:58
 83/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Miért ne volna? Csak mert eddig nem találtad meg?Figyelj nem fog veled szembejönni a szobában.. :)Mozdulj ki kicsit nem kell beszélgetni senkivel ha nem akarsz csak figyelj.Persze az igazihoz sok csalódáson át vezet az út.. Ezt el kell fogadni.
2018. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/300 A kérdező kommentje:
Nem akarom feleslegesen vesztegetni azokkal a "csalódásokkal". persze ha akarnám se menne. Még ha neten ahol el tudom mondani mit akarok akkor is itt a hiba hogy egy szerencsétlen senki vagyok. Szerintem nincs olyan aki ilyet akarna. Hiába nem vagyok olyan páwa gyökér mint a legtöbb kis majomgyerek, akkor is ez az egyetlen egy tér ahol normális vagyok.
2018. szept. 20. 19:06
 85/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Úgy érted külalakra,vagy mi mert szellemileg normálisnak tűnsz(kivéve az erős önbizalomhiányt:)
2018. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/300 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy érdemes lenne a neten kezdeni az ismerkedést, és csak azzal találkozni, akivel már kiderült, hogy megtalálod a hangot.


Egyébként az, hogy nem akarsz elhízni, nagyon is jó jel. Akkor a lelked mélyén mégsem a halálra készülsz, hanem az életre! :))

2018. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/300 A kérdező kommentje:
Külsőre elég szarnak érzem magam, bár akik eddig neten láttak azok mást mondtak, de nem tudom szeretni/elfogadni magam. Belsőre meg szerintem hülye értelmetlen barom vagyok, csak a baj van velem
2018. szept. 20. 19:17
 88/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Hát azért majd ne ezzel kezdd az ismerkedést, ha mondjuk holnap szembejön veled az álomlány... :)Hidd el ha így gondolsz magadra az lejön a gesztusaidból és tényleg taszítani fogod akaratlanul is.
2018. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/300 A kérdező kommentje:
Ez a baj, ilyen vagyok. Tudom milyen szerencsétlen vagyok, ha valamit tényleg akarok az úgy is fail.. Ki akarna ilyen korcsot, olyan mint egy iphone kijelző nélkül :D Bár bennem memóra sincs
2018. szept. 20. 19:24
 90/300 anonim ***** válasza:
100%
80.Minden zsák megtalálja a foltját.. De keresni azért kell.. Legalább adj esélyt magadnak azzal nem vesztesz semmit.
2018. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!