Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/300 anonim ***** válasza:
100%
#22.Ha nem keresel biztos hogy nem találsz... Egyébként én meg nem találom ezt viccesnek..
2018. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/300 A kérdező kommentje:
Talán keresnem kéne valami kis csitrit korombeli csajt hogy csalódjak még? Vagy kezdjek el dolgozni, mikor nem tudok meglenni emberek között ezért melózni se tudok? És ha összejön, akkor is pusztuljak itthon egyedül ahogy eddig? Hát, szerintem ha valaki meg akarja ölni magát pont azzal tesznek rosszat neki ha nem engedik és megpróbálják meg akadályozni, így véget lehet vetni a sok értelmetlen hülyeségnek.
2018. szept. 19. 19:51
 53/300 anonim ***** válasza:

Aki kiröhög, annak ez a hozzászólásán is átjön, nyugodt lehetsz, nem fogja eljátszani a kultúráltat a kedvedért. De én kb. egy ilyenre sem emlékszem.


Mikor voltál utoljára - ha nem is kimondottan boldog, de mondjuk - legalább annyira jól, mint egy átlagember? Mikor, mitől veszítetted el az egyensúlyt?

2018. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/300 A kérdező kommentje:
Azt KB leírtam mitől lettem ilyen. Szerintem nagyrészt az iskola tehet róla, amint fel kellett kelni kiskoromba már akkor is megtettem volna bármit hogy ne kelljen menni, sose voltam senki ott se, hátul ültem egyedül, utáltak STB különc voltam. Persze akkor még azt se tudtam mi az az öngyilkosság. KB ott kezdődött hogy kirúgattam magam csak azért hogy elmehessek, végülis magántanuló kéne jól sült el a dolog és ha megint meg kéne tennem, annyit változtatnék hogy előbb tenném meg. Annak meg hogy mikor éreztem jól magam idejét se tudom.. Persze van hogy rámjön egy kis öröm 1-2 percre, de az jó rég volt, mostanába csak annyi hogy várok az interneten egy új dolgot, amivel talán lefoglalhatom magam. De tartósan 5 percnél tovább nem tudom mikor volt ilyen. Bár egy példa talán van, mikor valaki bekamuzta nekem a neten hogy szeret, de hazudott, akkor megint letöröltem azt a pár ismeretlen embert a facebookról is. Az volt egy pár nap, de tartósan nem, csak ilyen átlag "Nem is szar de nem is jó" hangulatom van ha zenét hallgatok, ha normálisan el tudnék aludni és nem gondolkodnék 2 órát elalvás előtt, akkor talán még az alvásra mondanám azt hogy élvezem..
2018. szept. 19. 20:03
 55/300 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/300 A kérdező kommentje:
55 ha mostanság néha ha TV-zek és látom ezt, akkor megnézem. Régi, de jobb mint a mai elmebetegek :)
2018. szept. 19. 22:57
 57/300 anonim ***** válasza:
100%

Részben hasonlít a gondolkodásunk.

Pontosan ezért gondolom úgy, hogy a "Nem akarok senkit" kijelentsed nem igaz.

Szerintem te is szeretnél egy hozzád hasonló gondolkodású barátnőt. Aki nem csak, hogy "képes 30 percre félre rakni a telefonját és a facebook-ot", hanem nem is nagyon használja, aki nem a tömeggyártott páwa hülyegyerekekre vágyik és 14 éves korára nem volt neki 130 palija.

Szerintem még te is reménykedsz, hogy megtalálod azt a lányt, akit őszintén tudnál szeretni. Persze nagyon úgy látszik, hogy nem fogod megtalálni (mint ahogy én sem).

Őszintén szólva nem igazán szeretem az embereket, mert a legtöbben nagyon buták, de ha nem is buták, még akkor is ízléstelenek és erőszakosak, a kevés kivétellel pedig nem nagyon fogok találkozni, tekintve, hogy önbizalomhiányos vagyok, és mindig is introvertált voltam. Nem nagyon járok emberek közé. Ezt a problémát pedig az fokozza, hogy mindeközben szeretethiányos vagyok.

Az pedig elborzaszt, hogy sokan évente, két évente, cserélgetik a partnereiket. Nem is értem, hogy ha valakit szeret az ember, hogyan képes tőle megválni, majd nélkülözni. Számomra nagyon úgy tűnik, hogy a legtöbben nem is szeretni akarnak valakit egy párkapcsolaton belül, hanem csak szexuálisan kihasználni.

Sokan úgy vannak vele, hogy nem kell barátnő a boldogsághoz, de nem vagyunk egyformák, van akinek igenis szüksége lenne rá... jobban mint másoknak.

Van aki sokkal érzelmesebb, mint mások.

Én is voltam depressziós (még most is az vagyok, de már nem vagyok annyira mély ponton), de végül az öngyilkosság gondolatánál messzebb nem jutottam, legalábbis ezidáig biztosan nem.

Én a következők miatt nem tettem meg:

Mi van ha mégiscsak lehetek boldog majd valamikor és találok valakit aki illik hozzám? Egészséges vagyok, miért öljem meg magam, ha valaki már eleve fogyatékosan született, én meg még élhetnék is normális életet az imént említett emberekkel ellentétben? Mi van ha a temetésemre senki nem jönne el? Nagyszüleim hogyan bírnák elviselni ha kinyírnám magam?

Úgyhogy addig is a "csak úgy élek és majd lesz valami" alapon töltöm az időmet, az apró örömökben keresem a kiutat.

Gitározgatok, zenét hallgatok, filmeket, sorozatokat nézek, olvasgatok, ábrándozok. Addig is boldog vagyok amíg ezekkel telik az időm, aztán majd lesz valahogy.

Te is töltsd azzal az időd, amit még szeretsz csinálni ebben a nyomorult életben, aztán majd csak lesz valami, vagy nem... Ennél jobbat sajnos nem tudok tanácsolni, de szerintem nem is lehet.

Remélem, hogy a komment hossza ellenére azért elolvasod, illetve, hogy nem csak untattalak, hanem esetleg tudtam is segíteni egy picit :)

2018. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/300 A kérdező kommentje:
57 elolvastam. Teljesen igazad van. Viszont szerintem ezek az évek is feleslegesek, már rég kellett volna valami jónak lenni. Ha meg idősödök az szar, nem akarok 30 évig se élni, az már sok. Ha most nem éltem akkor mostmár nem is fogok.. Az én temetésemre se jönnének el, bár nekem nem is lenne mert súlyt akarok magamra kötni és úgy a dunába ugrani, talán még a torkomat is elvágni előtte.. A gitározást mai napig kedvelem, az az a "hang" amit keresek egy zenébe, ha a gitár rész nem jó nem is érdekel :) De pont mint a jogsival, ezzel se tudom hogykezdjek neki, illetve nem hogy gitárra, még annak a tanulására se lenne pénzem. Jófogáson néha nézegetem ami kéne, és igazából egy megspórolt huszasom lenne is egy olcsóbbra, de így minek.. Egyébként minden másba, főleg a "barátnős" részbe igazad van, nekem se kéne egy kéthetes k**rva, hanem aki olyan mint egy családtag, ha családtag már az is marad, érted... Szóval te tudod miről beszélek, és amit leírtál 98%-ba tökéletesen fogalmaztál, és nem volt egy komment sem amit ne olvastam volna el.. őszintén szóval szinte 5percenként nézegetem a GYK-t hátha jött egy komment, talán már ennyire kijött rajtam hogy nincs senkim, de jó itt elbeszélgetni néha azzal akik megértenek.. Nem tudom írtál-e már korábban mert a neved nem látszik, de 57 te vagy az aki eddig KB a legjobb kommentet kiérdemelte (Y) GL neked.
2018. szept. 20. 00:01
 59/300 anonim ***** válasza:

"De pont mint a jogsival, ezzel se tudom hogykezdjek neki"


Ne mondd már, hogy még mindig nem tudod, hogy kezdjél neki a jogsinak. Úgy, hogy rákattintasz erre és elkezded olvasgatni, hogy hol mit írnak:

[link]

2018. szept. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/300 anonim ***** válasza:
100%

"nekem se kéne egy kéthetes k**rva, hanem aki olyan mint egy családtag"


Te tudnál valakinek a szinte már családtagja lenni egyik pillanatról a másikra? Mert az olyan lányok, akik neked bejönnek, baromira nem. Nekik idő kell az ismerkedéshez. Alapból hajlandók rászánni az időt az ismerkedésre, ha te is, de ha azt látják, hogy ennyire mélyen vagy, nagyon hamar menekülőre fogják, mert túl nagy feladatnak tartják, hogy ők húzzanak ki valakit a gödörből. Ezt nem is várhatod el senkitől. Ha társat akarsz, akkor előbb a saját lábadon kell tudni megállni. Amíg ez nem megy, addig nem társra, hanem terapeutára van szükséged. Társad, akivel tovább tudsz menni az életen majd akkor lesz, ha már kézen fogva tudsz menni mellette, nem pedig a hátán kell cipelnie téged.

2018. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!