Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/300 anonim ***** válasza:
86%
Mit tennék? Sürgősen keresnék egy pszichiátert, mert ebből nem lehet egyedül kimászni. Tényleg minden fejben dől el, csak neked kell elhatároznod, hogy véget vetsz ennek és meggyógyulsz.
2018. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/300 anonim ***** válasza:
90%

Ki kell menned emberek közé, mert nagyon rosszul látod a világot. Mindent, amit gondolsz arra alapozol, amit a szobád sötétjében utálkozás és önsajnálat között kiagyaltál. Ez egyedül láthatóan nem fog menni így én keresnek egy pszichológust a helyedben.


Téged nem "nem érdekelnek" a dolgok, ha nem érdekelne nem írnál ki róla kérdést, hanem egyszerűen már benne vagy az önsajnálkozási dagonyában és egyszerűbb semmit sem sincsálni, mint kilépni a konfort zónádból.


Előttem már írták azt hiszem és én is azt tanácsolom, hogy tűzz ki célokat magad elé. "Találok egy munkát", "a héten elküldöm 4 helyre az önéletrajzom", "a hónapban beiratkozom valami képzésre", "a héten elmegyek egyszer edzeni, sétálni, főzök valamit"..stb

2018. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/300 anonim ***** válasza:
90%
Azért olvastam végig, mert nem magamra ismertem benne, hanem ezt az állapotot ismerem fel, amit mindenki átél hosszabb-rövidebb ideig. Nincsenek bevált receptek, max. néhany jótanács amiket eddig itt olvastál. Amikor kilátástalan minden, akkor is haladni kell tovább, és hát ha már úgyis tök mindegy, akkor lehetőleg megcélozni egy jó irányt. Mint a tanulás, mint a munka, mint a pszichológus. Ezek amiket ilyen elérendő céloknak tartanak az életben, nem azért kellenek, hogy csak úgy legyenek, mert attól majd jobb lesz. Nem lesz. Nem ezektől lesz. Hanem attól, hogy közben hatások érnek, és aszerint formálódik a jellemed, ahogy ezeket lereagálod. Nem az a lényeg, hogy te jobban legyél, hogy neked jobb legyen, hanem hogy te legyél olyan ember amilyennek szerinted az embereknek lenniük kellene. Nem mindig fog menni, de mindig meg kell próbálni. És hát néha fárasztó, haszontalan és értelmetlennek látszó feladatokat kell véghez vinni, nem lehet mindig előre látni mire miért lesz szükséged később. És igazuk van azoknak is, akik szerint nem a megfelelő embereket ismered, majd találkozol olyanokkal is.
2018. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/300 anonim ***** válasza:
86%

Én a helyedben elkezdenék egy iskolát. Érettségit estin megcsinálnám mellette lehet járni olyan OKJ-s képzésre aminek nem feltétele az érettségi. Biztosan van valami ami érdekel.

Addig is elkezdhetsz esetleg önkénteskedni állatmenhelyen, állatkertben, kórházban stb.. amik sokat segítenének abban szerintem, hogy hogyan látod magadat. Keresd meg ami érdekel, ha lesznek céljaid sokkal könnyebb lesz!

2018. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/300 A kérdező kommentje:
Kösz annak aki normálisan válaszolt. Viszont páran 1-2 dolgot erősen félreértettetek. Először is, ez csak egy kérdés volt. Én már eldöntöttem mit fogok tenni, szóval nem tanácsot kértem, csak érdekelt ki mit csinálna a helyembe, ennyi. És mi az, hogy mások fölött érzem magam? Azt hiszem ezt a 10-es írta..? Nem írtam le mindent mert az rohadt hosszú lenne, lehet hogy nem fogalmaztam elég jól, de szerintem magamnál a világon senkit nem gyűlölök jobban. Ettől függetlenül az igaz, hogy amit az interneten meg 1-2 helyen látok, azt lenézem, mert szerintem gusztustalan az a viselkedés amit a legtöbb korombeli művel, és már 13 évesen a legtöbben ilyenek Akarnak lenni, mert az a "menő" és aki nem ilyen hanem esetleg normális, azt meg kirekesztik és a végén vagy olyan lesz vagy megöli magát STB.. A Munka meg nekem nehézkes lenne, mert nem hiszem hogy a legtöbb munkának megfelelnék, 8általánossal ha lenne egy olyan munka ahol nem kell sok emberrel együtt lenni (mert úgy nagyon irritálóan érzem magam) akkor elmennék akár takarítani is éjjeli melóba. De nem találtam olyat ami bejönne. A magyar fizetésekből meg gondolom nem fogok 2 hónap mulva lakást venni :D
2018. szept. 18. 14:06
 16/300 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan legyek boldog? GYIK tanácsadás":


Beiratkoznék egy esti suliba, és 2 év alatt letenném az érettségit. Hidd el, ez az alap, mindenkinek sikerül, neked is. Addig meg csak kialakul benned, hogy milyen szakma érdekel.


Tudatosítsd magadban, hogy nagyon nagyon sokan vannak ugyanilyen helyzetben, ugyanilyen érzésekkel. Rossz. Tudom. Van, akinek sikerül felállnia a deiből, van, akinek nem.

Remélem neked menni fog. Hajrá!

2018. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/300 A kérdező kommentje:
Hát igen, de úgy érzem nekem 2 év is sok. Egyrészt élni nem nagyon akarok addig, másrészt meg úgy érzem hogy ezek az évek is csak feleslegesek voltak. Tudom hogy fiatal vagyok de mint ha gyorsan menne az idő vagy nem is tudom, de kedvem sincs az egészhez, nem látok olyat hogy "jövő" és nem is érdekel, főleg egyedül. Persze itt most nem "barátokat" akarok szerezni :D
2018. szept. 18. 15:12
 18/300 Luis19 ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok.

Viszont egy másik országba :D

Drága Szerbiába, ahol a Magyarok egy senkik. Hisz aki itt él az megismerte a szerbeket.

Viszont nekem is van 8 osztályom, a középsuli nem jött össze,hogy miért? Egyszerű! A drága anyám és a párja nem voltak hajlandóak kifizetni az utazást. Pedig pénzből soha nem szenvedtek hiányt. Végül számos helyen dolgoztam, átlagban megkaptam a 300€ havi fizut. De semmi sem tart örökké. Barátaim nincsennek, hogy miért? Mert nem vagyok olyan mint a többi 18 éves. Nem vagyok egy izom csávó, nincsennek tetkóim, se fülbevaló, se zselé a hajamban. Meg ilyen olyan kölni, nem rugok be minden hétvégén és persze nem okadom szét a házat. Tudom, hogy nem minden 18 éves ilyen. De ez nem az én világom.Én csak a sört szeretem, rugtam be és buliztam. De egyszerűen nekem nem ebből áll a világ. Szerintem ahoz hogy jól el legyünk nem kell minden hetvegen halálra inni magunkat hanem, szerintem el lehetne menni kirándúlni a szabadba, vagy sátorozni, esetleg új országokba elmenni, ehez meg nem kellenek milliárdok. Amit elisznak a buliba azon a pénzen egy jo hétvégét lehetne össze hozni. Bár ezt lehet,hogy en gondolom így. Rengeteg rendes nő van a világon, de ehez kevés a szerencsém, hogy megtaláljam az "életem párját" . Lehet, hogy más vagyok. Vagy csak ezért nincs senkim? :0 nem tudom, de lassan leszarom, hogy nem találom magamat ebben a világban. Igen vannak céljaim. Mindennap eljárok egy parkba ahol az emberek kikapcsolodni járnak. De amikor oda jutok, hogy korombeliekkel beszéljek ki rohognek es elkuldenek a pics@ba. :D Főleg a szerbek. Na de nyelv se az erősségem pedig tanulok mindennap szerbül és? Ezért tanuljak hogy elkuldjenek a pics@ba? :D Ez az élet? :D

.

2018. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/300 anonim ***** válasza:
100%

"magamnál a világon senkit nem gyűlölök jobban"


Ez amiatt lehet, ami eddig volt, ahogyan eddig éltél, gondolkodtál, amiket eddig csináltál és nem csináltál. Ha változtatnál az életeden, nem gyűlölnéd magad tovább, hiszen nem is lenne miért.


"gusztustalan az a viselkedés amit a legtöbb korombeli művel, és már 13 évesen a legtöbben ilyenek Akarnak lenni, mert az a "menő" és aki nem ilyen hanem esetleg normális, azt meg kirekesztik és a végén vagy olyan lesz vagy megöli magát STB.."


Mentsd meg őket azzal, hogy életben maradsz és nem rekeszted ki őket. Mindenki jól jár majd vele: te is, mert lesz miért felnézned magadra ahelyett, hogy gyűlölnéd magadat, meg ők is, mert lesz, akire számíthatnak, és így életben is maradnak - amivel meg a családjaik is jól járnak, szóval tényleg mindenki.


"A Munka meg nekem nehézkes lenne, mert nem hiszem hogy a legtöbb munkának megfelelnék, 8általánossal"


Tipikus kamaszkori kishitűség. Elmúlik. Amint nem lesz kire támaszkodnod anyagilag, rájössz, hogy igenis van egy csomó munka, amit el tudsz végezni még 8 általánossal is - meg majd arra is rájössz, hogy simán megéri estin leérettségizni.


Miért nem írsz arról, hogy ki tart el? Azt mondtad, kérdezzünk.


"ha lenne egy olyan munka ahol nem kell sok emberrel együtt lenni (mert úgy nagyon irritálóan érzem magam) akkor elmennék akár takarítani is éjjeli melóba."


Az ország melyik részén keresel munkát? Remélem, nem Budapesten, mert itt csak az nem talál, aki nem akar.


"De nem találtam olyat ami bejönne."


Válogatsz. Mert megteheted. Jó dolgodban nem tudod, mit csinálj...


"A magyar fizetésekből meg gondolom nem fogok 2 hónap mulva lakást venni :D"


Miért kéne? Most is laksz valahol. Miért ne maradhatnál ott továbbra is?


"úgy érzem hogy ezek az évek is csak feleslegesek voltak"


Melyikek? És főleg: miért?


"nem látok olyat hogy "jövő" és nem is érdekel, főleg egyedül. Persze itt most nem "barátokat" akarok szerezni :D"


Hanem? Csak addig kell egyedül lenned, amíg azt választod.

2018. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/300 anonim ***** válasza:

"amikor oda jutok, hogy korombeliekkel beszéljek ki rohognek es elkuldenek a pics@ba. :D Főleg a szerbek."


Akkor velük ne foglalkozz.

2018. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!