Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság - Nincs senkim,...

Öngyilkosság - Nincs senkim, nem is akarok. Ez Nem segítség kérés, itt nincs segítség, csak érdekel mások mit tennének, ennyi. Read More (? )

Figyelt kérdés

Talán unalmas és hosszú, szóval ha nem kifejezetten élvezed egy fiatal srác hülye életét elemezni, akkor most fejezd is be az olvasást, és szidó, a hasonló emberekből viccet csináló kommentet nem kérek "köszheló".

StoryTime: Már iskolába se jöttem ki senkivel, volt 1-2 kivétel de azok is hamar "távolabb" kerültek tőlem aztán nem foglalkoztam velük. Sok gondolkodás után kirúgattam magam, és magántanulónak csaptam felköltöztem pestre (idős családtaghoz) az egyetlen családtagommal akit még érdekeltem. Közbe egyedül magántanárok stb, közbe meghalt sajnos akihez költöztünk. Nem csak az iskolai körülmények és a magántanulás (közbe megpróbáltam itt egy másikat, de 2 hetet se bírtam a többiek között) tehettek arról hogy ideköltöztünk, hanem családi problémák is, konkrétabban az az egy családtagom foglalkozott velem (Nem muterról és nem is faterról van szó). Lényeg a lényeg a 8.általánost már lehúztam, de tovább semmi kedvem tanulni, mert ott valószínűleg komplikáltabb a "magántanulás" vizsgák stb. és nem is igazán érdekel semmi meló, inkább kinyírnám magam, de ugye azzal a bizonyos családtaggal csak nem teszem ezt meg, aki szinte felnevelt egyedül. Életkedv nincs, csak a zene az ami talán lenyugtat pár percre, az online "világba" is egész jól le tudom foglalni magam ha van mivel. (Képek/videók etc) Sőt, új hobby ha akármi szar van, pengével felpattintok egy csíkot a csuklómra :D Szeretem a sebeket egyébként, bizonyítási vágy magamnak és szerintem nem is érdemlek jobbat, de nem is ez a lényeg. Szerintem tudnék egy könyvet írni ebből, de nem akarlak se titeket se magamat untatni ezzel, és csak az a kérdés jutott eszembe a többi hasonló kérdést olvasva, hogy ti ezt hogy fixálnátok? Barátokkal semmi jó tapasztalatom sincs, és ráadásul egyre páwábbak a korombeliek is, minél menőbb sapka térdig érő gatya meg valami csaj akit irigyelnek majd a haverok. Nameg ugye a sok ribi akikre meg ezek miatt igény van! Aki meg normális csaj az olyan akar lenni mint az a sok szajha, hogy ők is lehessenek valakik, látszódjon a fél testük a ruha alól instán meg az utcán is, mert az menő, miközbe az ilyen még talán 5%maradék Normális csajok érnek valamit(SOKAT), de egyre kevesebb van belőlük. Ezért a csajozás része se nagyon érdekel, bár szerintem ez egy 100%-os fix lehetne, de mi értelme egy ilyen tipikus mai csajnak aki szinte napról napra cserélgeti hogy kivel "járogat" már 14 évesen? :D Hiába gyűlölöm magam és tartom magam hányingernek, de egy ilyen szerencsétlent még én is össze tudnék szedni ha akarnék.. De ezeket inkább kihagyom ;) Ti is szenvednétek tovább, vagy inkább próbálnátok beilleszked a "normálisnak" tartott emberek közé?

Hozzáteszem hogy nem vagyok elmebeteg, tudok ilyen kultúrált módon beszélni (mégiscsak nem egy vicc oldalon beszélünk). Pár dologba, például az ilyen csajokról való véleményembe szerintem normálisabb vagyok nem 1 de nem is 2 embernél, viszont mivel az ilyen emberek többen vannak, ez plusz egy indok hogy egy korcsnak érezzem magam. A végére újra a lényeg, TI, akiknek valószínűleg van egy kis önbizalom és talán több ész mint nekem, mit tennétek? Kösz ha végig olvastad, és hogy nem paraszt módon fogsz kommentelni.



2018. szept. 18. 03:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/300 A kérdező kommentje:

"mentsem meg" aki olyan mint én? Egyet se ismerek, mondtam nincsenek ismerőseim se és nem is akarok. Nem hiszem hogy fel tudnék nézni magamra.

Amint nem lesz kire "támaszkodni" (magyarán elvesztem az egyetlen családtagomat) akkor kinyírom magam. Ezt már elterveztem és így lesz.

Igen budapesti melókat néztem a neten, de a 8általános nem mindenhova elég, és nem szeretem a közösséget, szóval a legtöbb e-miatt is is van lőve.

A "lakás vétel" csak egy példa volt, de nem hiszem hogy ha akarnék is tovább élni amint tényleg egyedül maradok, azt ebbe a lakásba akarnám.(Ahol szinte a fél életem leéltem egy családtagommal)

"Melyik évek" az összes. Ha akartam se tudtam elérni semmit, és amilyen szerencsétlen senki vagyok nem is tudnék.

Jöwőt meg mibe lássak? Elmondtam miért nincsenek barátaim/barátnőm, talán még a barátnő jó is lenne ha LENNE olyan normális csaj még. De elmondtam miért nincs, és én választottam ezt, nem is tervezek beilleszkedni a mostani viselkedésű emberekhez.

Én szívesen mennék el egyedül motorozgatni, mondják hogy veszélyes de ha motorbalesetbe halnék meg az még jó is lenne, abba haltam bele amit szerettem.

Vagy éppen élnék egy Scania-ba azzal menni ide-oda full egyedül. De akkor is jön a kérdés, hogy egyedül mi értelme. Jó nekem egyedül, csak van mikor nem.. Remélem minden kérdésre választ tudtam adni

2018. szept. 18. 16:30
 22/300 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem az első lépés az hogy elfogadod magad olyannak amilyen vagy és nem szidod/gyalázod magad mert annak semmi értelme nincs.Amit semmiképp tudsz elfogadni magadban azon második lépésként változtatsz.(És igen, ehhez kell akaraterő nem is kevés).Egyébként meg ne gondold hogy mások jobbak nálad,csak mert sikeresnek/szépnek vagy bármi másnak látszanak mert ha lenne belátásod a fejükbe/életükbe ledöbbennél(persze van kivétel itt is de a nagy többség gáz sajnos).Én sokat láttam már és nem is vagyok túl fiatal,hihetsz nekem...Ha vannak akár apró célok az életedben amit el akarsz/tudsz érni és sikerül,magadra is másképp nézel majd.Oldalakat tudnék írni, de nem rabolom az idődet és úgysem olvasod el,úgyhogy csak annyi hogy több esélyt magadnak és több önbizalmat +légy sokkal tudatosabb és ha nem is holnapra de előbb utóbb minden sikerülhet ha akarod.
2018. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/300 A kérdező kommentje:
22-De, elolvastam. Mindent elolvasok. De még mindig nem sok értelmét látom hogy elérjek valamit ha full egyedül vagyok. Minek? Hogy egyszer otthon TV-zek egyedül mint ahogy most? :D
2018. szept. 18. 18:51
 24/300 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok.Hát most egyedül vagy és?... Majd nem leszel, ez olyan hihetetlen neked?:)

Ugyan miért,találhatsz magadnak valakit még családod is lehet...nem gondolod?Miért csak a jelent látod még ha az most sötét is,miért vagy ennyire pesszimista?Van valami okod erre?Nyugi lesz ez jobb még, de kell a türelem... :D

2018. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/300 A kérdező kommentje:
Na na, azért családot nem akarom, kizárt :D Gyerekkoromba se szerettem a gyerekeket. Tudom nem ez a lényeg viccet félretéve szerintem igenis lehetetlen. Azok a dolgok legalábbis amiket én elfogadnék, olyan nincs.
2018. szept. 18. 19:22
 26/300 anonim ***** válasza:

22.Miért,olyan különleges dolgok azok amit

te elfogadnál?Vagy ennyire szélsőségesnek tartod magad hogy lehetetlen?(mert más nem fogadna el téged,vagy miért?):) Nyilván mindenkinek vannak hibái...

2018. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/300 anonim ***** válasza:

Tehát dolgozni egyedül akarnál, élni viszont nem egyedül. Ehhez képest munka csak emberek között lenne, otthon viszont egyedül lennél, ha meghalna a nemtudomkid.


Mi lenne, ha majd megfordítanád, és otthon lennél egyedül, munka közben meg másokkal? Akkor megmaradna a privát szférád is, meg munkád is lenne.


Egyébként meg igen: egyáltalán nem biztos, hogy mindig egyedül leszel.


Ha otthonról dolgoznál szívesen, akkor viszont mégiscsak tanulni kéne még.


Mellesleg ez a valaki tudja, hogy meg akarod ölni magad, ha ő meghal? Mit szól hozzá?

2018. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/300 Luis19 ***** válasza:
100%

Egyszer egy osztálytársamat a szülei otthon hagyták 1 hetre.

Egy osztályfőnökin mesélt arról, hogy milyen nehéz neki meg minden. Én elrohogtem magam.

Fel állt és ordibalt "Hogy mit tudsz te arról, hogy milyen ha egyedül hagynak"

Én csak ennyit mondtam.

"Tudod én mindvégig egyedül voltam"


Nagyon nehéz barátokat szerezni...

2018. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/300 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem mondtam el neki. Igy is van neki is elég baja, őt például eléggé zavarja hogy nincs semmi családtag stb akihez szólni tudna, és egész nap itt ülünk kussba. Egyébként az utcán is zavar a többi ember, már iskolás koromba amikor még az első pár évet nem magántanulóként nyomtam, akkor ha ki kellett állni már a megtanultak negyede se jutott eszembe. Ez a mai napig így, egy átlag vásárlásnál is zavarba vagyok fizetésnél, ha valaki röhög egyből azt hiszem hogy rajtam mert tudom hogy egy szégyen vagyok. legtöbbször ha nem ide figyelnek stb tudom hogy nem rajtam, de akkor is idegesít... Nem nekem való ez, kedvem sincs hozzá...
2018. szept. 18. 20:01
 30/300 A kérdező kommentje:
Mellesleg a kommentelőknek kösz hogy tudnak kultúráltan viselkedni a chaten, és nem csak oltogatni a hozzám hasonlókat!
2018. szept. 18. 20:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!