Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem? Mit kezdjek...

Mi a baj velem? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Már régóta küzdök depressziós gondokkal. A környezetem ebből nem sokat észlel, hiszen mások társaságában mindig nagyon vidám jellemnek vagyok leírható. Kedvelik a tarsasagomat és a humoromat is, én is nagyon szeretek a barátaimmal lenni.... Viszont ez nagyon gyakran és gyorsan változik. Egy ideje már kimondottan jó kedvem volt, nem foglalkoztam a gondokkal, de ugye, mint lenni szokott, elég egy rossz nap és mindennek vége.

A barátom nem rég elhagyott egy másik lányért, ez nagyon rosszul érintett... Próbálom feldolgozni, hisz ez nem a világ vége, és "sok hal úszkál még a tengerben" a püspök lazacomra vágyva. De ugye egyszer fent, máskor lent... Nagyon erős hangulatingadozasaim vannak. Egyik percben jó kedvem van és motivált vagyok, másikban meg nem bírok felkelni az ágyból és csak sírok... Feszült és ideges vagyok a miatt, hogy nem tudom megfelelően korrigálni ezeket az érzéseket.

Mindig ilyen fura szerzet voltam, általában megtartom magamnak illetve próbálkozok egyedül megbírkózni a gondokkal... de ezek az elfolytott dolgok már felőrölnek legbelül.

Gondoltam pszichológusra, de normális szakemberre jelenleg nincs keretem.. Igazából bármilyen tanácsnak örülnék... Ti hogyan dolgoztátok fel a negatív eseményeket?



2018. szept. 29. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Húzd fel magad.
2018. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen szánalmas, értelmetlen kommentektől kíméljetek :)
2018. szept. 29. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok első... egy igazi hülye vagy, egy rossz állapotban lévő emberbe rúgj bele....

Kérdező, te pedig próbálj meg minél több időt a barátaiddal tölteni. Ha esetleg szeretnél beszélgetni, akkor írhatsz nyugodtan.

2018. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Luis19 ***** válasza:

És ha a barátaival lóg akkor minden jó lesz?

Itt a legnagyobb probléma, hogy a barátja elhagyta és nem tudja feldolgozni. Össze van törve belülről. Ugyan ez a helyzet velem is :D

Nekem annyi,hogy még barátaim se nincsennek.

Ha beszélgetni akarsz írj.

Egy magányos 18.éves fiú😃

2018. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Körzeti orvosra nem gondoltál? Lehet, hogy szerencséd van, és a tiéd normális szakember. Ha meg nem, egyszerűen nem mész többet.
2018. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Figo07 válasza:

Szia

Pont ez a gond hogy mindent egyedül akarsz megoldani.Nem szégyen segítséget kérni.

Szakítás után meg egy ideg természetes hogy ingadozik a hangulatot.Amúgy hasonló a mentalitásunk,régebben én is mindent egyedül akartam megoldani de egy idő után rájöttem hogy ha gáz van akor segitséget kell kérni.

2018. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!