Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Nehéz családi körülmények között nőttem fel. A szüleimmel rossz a kapcsolatom. Suliban sosem voltak barátaim, csendes,félénk voltam,ezért mindenki kiközösített. A mai napig nagyon önbizalomhiányos vagyok,és próbálom elrejteni a félelmem az emberek elől,de ez nagyon nehezen megy. Már 22 éves vagyok, úgy érzem nincs senki aki megértene,aki mellettem állna. Nagyon egyedül érzem magam,és semmi motiváltságot nem érzek, nem találok munkát,barátokat. A személyiségem miatt mindenki ellök magától, pedig én sosem vágytam sok barátra, csupán egyetlen emberre,akivel megértjük egymást.

2018. jún. 30. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát ahol többnyire egyedül kell dolgozni, vagy szakmunka ami leköt teljesen. Én is ezen az úton járok bar halistennek nem volt rossz gyerekkorom. A munka a kulcsa szerintem a dolgoknak.
2018. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi okból nem tudsz munkát találni?
2018. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nemed?
2018. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!