Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy megtaláljam...

Mit tegyek, hogy megtaláljam a helyem?

Figyelt kérdés

Most pedig el is koltoztem, es nem lett job a helyzet, mint az elozo kisebb varoskamban.

Probalok nyitott lenni, lazan kijovok a legtobb emberrel amugy, de erzem megjatszom magam, nem tudnek kozelebb allni senkihez, akiket eddig megismertem

Miert nem talalok egy olyan tarsasagot, amilyen en is vagyok? Pedig keresem

Neheziti a helyzetet, hogy lany vagyok, viszont a fiukkal altalaban jobban kijovok


Lesznek egyaltalan valaha igaz barataim? Vagy csak egy tarsasag, ahol nem erzem azt, hogy kilogok...


2018. okt. 6. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Nem tudni hány éves vagy, de saját tapasztalat alapján, 18 évesen is különcnek éreztem magam és most 38 évesen is. Ne akarj megfelelni.
2018. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igy sem ugy sem jo
2018. okt. 6. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még csak haverjaim sincsenek élőben. Full egyedül vagyok. Nem tudom, hogy mit lehetne tenni, de ha te tudsz valamit, írd meg privátban, kérlek! Mindenesetre kitartást neked!
2018. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy nem lett jobb a helyzet a költözés után sem?Én is költözni tervezek,és nem tudom milyen lesz.

A kérdésedre válaszolva próbálj meg részt venni az érdelődésednek megfelelő programokban.Esetleg közösségekbe is bekapcsolódhatsz.

2018. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

en meggyoztem magam, hogy a varossal van baj es nem velem, a kornyezetvaltozas majd segit

mondjuk egyelore nem igy nez ki, de meg nem hagytam fel a remennyel


koszi #3! neked is!

2018. okt. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!