Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudok megoldani a...

Hogyan tudok megoldani a problémáimat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 19 éves srác vagyok, úgy érzem hogy teljesen félresiklott az életem és nem tudom mit tegyek. Kezdődött ott hogy érettségi előtt áttettek engem (és még pár gyereket) németre mert kevesen voltak, sajnos nem is sikerült leérettségiznem a német nyelvből így nem is tudtam tovább tanulni. Barátnőm tovább ment én pedig a fő suliához költöztem albérletbe és munkát vállaltam. Év elején a semmiből, több mint 2 év után szakított velem, nem mondta el hogy miért, hogy mi volt a gond. Egyszerűen letiltotta a számom, Fb profilom, bezárta otthon a kaput. Szóval ellehetítlenített magától, pedig az előtt még tervezgettünk összeköltözést, nyári programokat, színházat. Ezek után mély depresszióba estem, hónapokig dolgozni sem tudtam, elhanyagoltam magam és vissza költöztem a szüleimhez. Ezek után kiderült hogy a legjobb barátom barátnője nem kedvel engem mert ő szerinte túl laza velem haverom és csak vele érezheti jól magát (barátom családja nem is bírja a leányzót). Miután ez kiderült, haverom nem keresett, alig beszéltünk és nem találkoztunk. Eljött a születésnapja. Megleptem őt egy élményvezetessel, tudtam mikor van szabadideje szóval az időpont kérésnél nem volt gáz. Vártam és vártam a meghívást de semmi. Mint kiderül a szülei megmondtàk hogy a nője nem mehet oda mert utálják. Barátnője ezek után megmondta barátomnak hogy ha ő nem lehet ott, engem meg se merjen hívni mert miaz hogy velem lenne. Nem is hívott meg. Odaadtam neki az ajándékot amin a belépő volt, nem ment el. Ami egy újabb mélyrepüléshez vezetett hisz őt 5 éve ismerem és én barátnőmnek anno megmondtam (nem kedvelte haveromat) ő a legjobb barátom, fogunk talákozni ha tetszik ha nem. El is fogadta exem, viszont ő nem állt ki mellettem ami nagyon fájt. Gyorsan 2 nagyon fontos embert vesztettem el így. Majd eladtam az imádott autómat (nagyon fontos volt nekem) mert közben itthon gondok voltak, apum aki kenyérkereső volt élet-halál közt volt és az én fizetésemből nem jöttünk ki rendesen. Nagyon keveset adtak érte és nagyon hiányzik. A német érettségit azóta sem tudtam letenni mert nincs időm tanàrhoz jàrni a munkámból kifolyólag pedig nagyon szeretném. Ma láttam hogy exem barátnőjének volt az esküvője, oda engem és exemet hívta meg, nagyon vártam, első esküvőm lett volna, izgultunk, sokat beszéltünk róla. Erre azt látom hogy egy pasival van, szakítás után 1-2 hónappal már együtt is voltak. Én is megpróbáltam barátkozni, lányokkal ismerkedni. Még vissza sem utasítottak, arra nem vették a fáradságot hogy vissza írjanak. Több száz lányra írtam, kb egy sem válaszolt pedig nem tartom magam ufónak. Szét szakad a fejem és màr gyógyszert sem szedek mert fölösleges. Segítségre lenne szükségem, próbálom mutatni a külvilág felé de nem veszik észre. Mintha egy dobozba lennék bezárva és a falon keresztül én làtom az embereket de ők nem látnak engem. Legbelül ordítok egy kis bíztatásért de semmi. Nincs is olyan aki segítene, hisz barátom nem engem választott ahogy barátnőm sem. Édesanyám és apum aki németben dolgozik. Kezdem feladni, van egy leírhatatlan érzés ami pár hete jött elő, félek tőle de közben megnyugtat. Ha észre sem vesznek, akkor el is tűnhetnék. Nem? Nem fájna ennyire a fejem, nem idegeskednék nem csalódnék. Nem lehet hogy ez a megoldás?

2018. okt. 12. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. A "Tudom" a helyes szó a fő kérdésnél.
2018. okt. 12. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Irj ram majd privátban. Megpróbálok legjobb tudasom szerint segiteni. Ma nem leszek tul aktiv.
2018. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb hnap szerintem. Bocs az ekezet/vesszok miatt. Addig meg gondold át ésszerűen a dolgokat. Nem kell eltűnni, ez nem igy megy.
2018. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, holnapi nap folyamán írok. Az a baj hogy nekem már nem megy sehogy. Megtorpantam.
2018. okt. 12. 15:50
 5/6 Luis19 ***** válasza:

Szia 19 éves srác vagyok.

A helyzet az hogy én soha nem tapasztaltam meg milyen egy szerető családban felnőni, soha nem voltak barátaim. Nekem csak 8 osztályom van. 15 éves koromtól már egyedül éltem mert anyámnak és a párjának nem kellettem így ott hagytak egy régi házuknál. Alkalmi munkákból éltem meg. Nekem apukám nincs, se mamám se tatám és a rokonaim meg másik országban élnek.

Nekem is volt egy barátnőm akit nagyon szerettem sőt még most is szeretem. Ő engem 1 év után elhagyott azzal az indokkal hogy ő már előre tudta hogy másba lesz szerelmes. Ami vicces, hogy akit szeret az nem viszonozza. Ilyenkor kérdem magamtól hogy megérte szakítania?.na de mindegy.

Mi neked nem tudunk segíteni, magadnak kell kimásznod a gödörből. Hidd el én is rengeteg kérdést tettem fel és segítő válasz nem érkezett.

De még fiatal vagy! Előtted áll az élet. Lesznek még barátaid és persze barátnőd is. Csak ne görcsölj rá.

Ha beszélgetni akarsz írj

2018. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na neeeee! Ne vedd már az életet ennyire komolyan! Tanulj meg elengedni. Ha most belehalsz a dolgokba, akkor mi lesz később? Ne ragaszkodj már a múlthoz. Minden a fejedben dől el! Meddig akarsz még szenvedni????
2018. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!