Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 12 éves korom óta szenvedek...

12 éves korom óta szenvedek "OCD" nevű mentális betegséggel. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok orvoshoz járok vele most még csak rosszabb lett egyszerűen szorongok undorodom a dolgoktól nem merek semmihez se hozzá nyúlni az egész egy rossz Aviátor film és a szüleim nem hiszik el hogy ocds vagyok azt mondják álljak le csak egy hülyeség az egész nem tudom a saját anyámnak megmagyarázni hogy nem bírom és megfogok bolondulni anyám lebasz azért amilyen vagyok a barátaim bolondnak tartanak és én is magam nyugtatót szedek az se jó borzalmas érzés nem tudom hogyan kéne elmagyaráznom nekik nem tudom kinek elmondani mert azt hiszik hülyeség az egész az orvosom is meg mondta sose fog elmúlni de azt akarom hogy ne legyen ez a fejemben ez az egész nyomor és feszültség hogyan győzzem meg anyámat hogy ez az egész egy komoly betegség és nem tudok mit baszni vele olyan mint ha egy hang szólna hozzád és várja hogy mikor szánod rá a maradék idődet az életedből a vízcsap alatt.

Aki OCD-vel szenved az nyugodtan ossza meg a gondolatait az lehet engem is megnyugtatna hogy nem vagyok egyedül...



2018. okt. 13. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia, az ocd pedig kezelhető, gyógyítható megfelelő gyógyszerekkel és pszichoterápiával.

Anyádat meg hagyd a francba ha nem bírja felfogni a problémádat. Nemsokára 18 leszel, akkor már úgy is csak rajtad múlik az életed.

2018. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!