Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ilyenkor...

Miért érzem magam ilyenkor üresnek?

Figyelt kérdés
Többször éreztem már ezt , fiúkkal való találkozás után. Ma is találkoztam egy sráccal , foci meccsére kísértem el, igazából olyan semmilyen volt az egész , alig beszéltünk, meccs után meg jöttem is haza. Nagyon rosszul érzem magam, legszívesebben elsírnám magam. Mit gondoltok? Vagy csak csalódott lennék?
2018. okt. 20. 18:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Biztos neten viszonylag többet beszélgettek és élőben az itt kialakított képedhez képest más volt és igen csalódott vagy.
2018. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz emberekkel hoz össze a sors, én hiszem, hogy az életben minden napnak kell jelentést adni, ezért mindenkinek fényt kell hozni a napjaiba. Máskülönben értelmetlen az élet üresen. Sikeresen szórakoztatok bárkit, bármilyen érdeklődési körrel. Persze, ezt még a Te korodbeli srácok nem értik, hogy az idő egy síkjában mind haladunk az idős kor felé, ezért nem küzdenek annyira azért, hogy legyen értelme az együttléteteknek.

Mindenképpen saját érdeklődési körrel rendelkező párt kell válassz, különben minden esetben így fogsz járni, és egyszer csak ráncosan azon veszed észre magad, hogy nincs már több lehetőség, vagy lehet, neked kellene feldobnod néhány témát, hátha találsz velük közös hangot. Persze a focis srácok mind tudja, hogy bármilyen lányt megkaphat, nem fog érted egyik sem küzdeni, biztosan vannak akik bármit megtennének érted, csak kicsit jobban nyisd ki a szemedet a környezetedben.

2018. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!