Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek nincs...

Van itt olyan, akinek nincs már életcélja?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok, 23 éves, de már nincs életcélom.


Az egész eddigi életemet elrontottam, csak kudarc volt eddig, most meg már semmi célom sincs, semmihez sincs kedvem, de ha lenne, meg erőm sincs, úgyhogy csak vagyok, de minek...


2018. okt. 22. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem, nem akarok már semmit, de aztán valami mindig új motivációt ad. (Például család, barátok, állatok, segítségre szoruló emberek, környezet, természet.)
2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzem hogy erőm nincsen hogy véghez vigyem amit szeretnék. Olyan értelmetlennek látom sokszor a dolgokat.
2018. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Luis19 ***** válasza:
100%

Nekem nincs semmi célom se álamim és persze nem is voltak és nem is lesznek.


Ez az élet egy kicseszés:)


Mielőtt valaki azzal jönne, hogy semmit sem teszek azért, azért hogy jobb legyen vagy legyenek céljaim stb és stb.

Rengeteget tettem másokért vagy magamért és semmit sem kaptam vissza. Jaaa de vissza kaptam :D hogy mit? Pofonokat:)

2018. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha van kedved, mesélhetsz, meghallgatlak.

20/L

2018. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, vannak céljaim, sok. De annyira elveszett vagyok, és úgy érzem sosem teljesülnek be, pedig max. 5 éves tervek. :D
2018. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

JELEN!

(Bár próbálok rajta változtatni, még mielőtt teljesen kilátástalanná válik az életem...)

2018. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még fiatalabb vagyok. De eddigi életembe mindenki meggyűlölt, szeretni meg soha nem is szeretett senki. Egyedüli tervem végezni magammal, de ha az alap kérdést nézzük, akkor nem vagy egyedül. Sőt... Csak éld az életed ha legalább vannak jó dolgok, nem kell ide terv meg cél..

F

2018. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamit azé' csak találj ki 😀

Vagy a fennmaradó időben mit akarsz kezdeni magaddal?

Tűz ki célokat,kezdj el dolgozni értük,és máris happyb a világ ✌️😀

2018. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek céljaim.
2018. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!