Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme így az életemnek?

Mi értelme így az életemnek?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim, általános iskola óta. Barátnőm soha nem is volt. Nagyon sokszor szomorú hogy ennyire egyedül vagyok. Igazából jól elvagyok egyedül, nem is az zavar, hogy nincsenek barátaim, hanem inkább az, hogy nincs barátnőm. Ha lenne akkor vele mehetnék ide oda, szerethetném. Nekem bőven elég lenne ennyi.

De ahogy idősödök kezdem azt érezni, hogy örökre egyedül maradok, rossz belegondolni abba hogy pl 3 évvel ezelőtt is itt tartottam, és semmi nem változott azóta. Pedig próbálok változtatni...


Szerintetek mi értelme annak, ha valaki örökre egyedül van? Minek egyedül élni?


Van egy idős ismerősöm aki egyedül él, de nem tudom, hogy hogy bírja egyedül, gyerekek nélkül. Én nem tudnék egyedül boldogan élni, szeretném hogy legyenek gyerekeim. De így hogy...:(


2018. okt. 23. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon negatív vagy. Örökre egyedül maradni mi értelme ? Ha te már eldöntötted a fejedben ,hogy örökre egyedül maradsz az úgy is lesz.

Mi lenne ha változtatnál a gondolkodásodon? Mi az ami akadályoz téged ebben, hogy másképp lásd az egészet vagy hogy tényleg változtass is?

2018. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálnék változtatni, és pozítív lenni, de a sok sikertelenségtől nem tudok pozitív maradni.
2018. okt. 23. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátnőt szeretnél? És ha csalódsz benne és elhagy?

Az azért elég fura hogy soha nem voltak barátaid..

2018. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Általános iskoláig voltak, most amúgy 21 éves vagyok.
2018. okt. 23. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem örökre leszel magányos. Max csak röpke 80 évre.
2018. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. okt. 23. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Amikor elballagtál az általánosból utána nem is tanultál tovább,nem csináltál semmit?

Jelenleg van e munkahelyed?Esetleg ott is oróbálkozhatnál.Keress munkahelyet és rakd helyre az életed.

2018. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Hogy nézel ki?


Ha nem jól fejleszd magad.

2018. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

#8

Miért,szerinted aki nem néz ki jól annak nem lehetnek barátai?

És mit értesz fejlesztés alatt?

2018. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!